Summer Camp 2023

Uwaga, uwaga ruszyły zapisy na Lingo Star Summer Camp 2023!

Za oknem prószy śnieg, ale nasze myśli już krążą wokół lata i – pomimo zimowej aury – z radością ruszamy z zapisami na wakacyjne turnusy!
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą już teraz i dokonania zgłoszenia dzieci na NAJLEPSZY wyjazd podczas wakacji 2023!!!

Poniżej kilka najważniejszych informacji:

Nasza wakacyjna oferta na lato 2023 pod wieloma względami jest szczególna! Po raz pierwszy skroiliśmy nasze wyjazdy tak, żeby pasowały idealnie pod dwie główne grupy wiekowe
– pierwsza: KIDS: maleństwa 6-8 lat i dzieciaki 9-11 lat oraz
– druga: TEENS nastolatki młodsze YOUNG 12-14 lat i starsze OLD 15-17 lat <3

W związku z tym w tym roku zapraszamy Was na AŻ TRZY turnusy, a w tym nowe lokalizacje i nowe terminy!
Wszystko to pod opieką naszych instruktorów – zaufanych, doświadczonych i zakręconych na punkcie zapewniania niezapomnianych atrakcji dla dzieci 🙂
Niezależnie jednak od wszystkich nowości wciąż możemy zagwarantować niezmiennie jedno: atmosfera i fun będą takie same, a wierzymy, że i nawet lepsze niż w poprzednich latach! Nie możecie się doczekać? My też! 🙂

Opłata za udział w obozie (zgłoszenia po 1 lutego 2023) – 2690 złotych
Aby zgłosić się na wyjazd z nami, bardzo prosimy o uważne wypełnienie poniższego formularza 🙂
LINK:

ZGŁOSZENIE SUMMER CAMP 2023

Poniżej szczegółowy opis wszystkich trzech turnusów:

TURNUS 1 – TEENS OLD & YOUNG oraz KIDS
Termin: 25.06 – 04.07.2023
Miejsce: Wisła – po raz pierwszy w naszej ofercie
Zakwaterowanie: DW Potok – na booking.com ocena 8.1/10
Wiek uczestników: 9 – 17 lat
Transport: pociąg
Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, przekąska (kuchnia ośrodka uchodzi za jedną z najlepszych w okolicy)

Pierwszy turnus startuje tuż po rozpoczęciu wakacji i jest to turnus dla starszych dzieci oraz nastolatków. W jego trakcie zwiedzimy wspaniałą okolicę, pospacerujemy po górach, nacieszymy oczy wspaniałymi widokami, a podczas zajęć stacjonarnych zacieśnimy więzi i rozwiniemy szereg nowych umiejętności – związanych nie tylko z nauką języka angielskiego.
Ośrodek jest położony w niedalekiej odległości od centrum miasta i stanowi idealną bazę wypadową na piesze wędrówki po górach i okolicy Wisły.
Zajęcia:
dla starszych: chcemy, aby każdy nastolatek znalazł na naszym obozie czas dla swojej ulubionej aktywność, dlatego zaplanowaliśmy mnóstwo różnorodnych warsztatów, mi.n.: warsztaty artystyczne: body art&fun, decoupage, robienia własnej biżuterii, szycia; warsztaty teatralne: przygotujemy się do wystawienia musicalu lub przedstawienia teatralnego; warsztaty kulinarne, warsztaty samoświadomości i samoakceptacji, trening pracy w grupie i stawiania granic itd. Oczywiście codziennie zaplanowane są zajęcia z języka angielskiego, zajęcia sportowe, wieczorne gry terenowe, nauka łucznictwa, gry RPG i planszowe. Nie zabraknie także śpiewu i zabaw przy ognisku oraz podchodów. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie coś inspirującego i ciekawego!

dla młodszych: organizacja zajęć dla młodszej grupy jest dla nas zawsze niezwykłym wyzwaniem, ale – jak dotychczas – udaje się nam temu wyzwaniu sprostać. Podobnie jak u starszych uczestników, także tutaj codziennie odbywać będa się warsztaty w języka angielskiego i przygotujemy się do przedstawienia zagranego w języku Szekspira. Oczywiście w planie jest także robotyka, Minecraft, warsztaty plastyczno-techniczne, eksperymenty fizyczno-chemiczne, zajęcia sportowe, ognisko oraz podchody.
Dodatkowe atrakcje:
każdy dzień o określonej tematyce (np. dzień indiański, dzień kolorów, dzień pizzy)
rywalizacja Lingosów i Starsów
bitwy wodne
taneczne rozgrzewki
wieczorne imprezy
basen Gołębiewski (opcjonalnie, za dodatkową opłatą)
noc filmowa
wycieczka autokarowa ( w cenie obozu)
talent show
The Voice of Wisła

https://www.potok-wisla.pl/
https://www.facebook.com/DwPotok

TURNUS 2 – TEENS YOUNG & KIDS
Termin: 13.07.-22.07.2023
Miejsce: Więcbork
Zakwaterowanie: OW Riva – na booking.com ocena 8.2/10
Wiek uczestników: 6 lat – 14 lat
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, przekąska (kuchnia p. Grażynki od lat jest naszą najbardziej ulubioną kuchnią na świecie)

Nasz drugi, wakacyjny turnus odbędzie się w drugiej połowie lipca i jest skierowany do dzieci oraz młodszych nastolatków. Spotkamy się na nim w naszej kultowej lokalizacji czyli pojedziemy do Ośrodka Riva w Więcborku. Miejsce to jest znane naszym obozowiczom i, niezmiennie od kilku lat, cieszy się wśród nich dużą popularnością. Z pewnością jest to zasługa położenia obiektu tuż nad samym jeziorem, a mała plaża razem z rowerami wodnymi znajduje się tuż przy naszym pawilonie. Dodatkowo, tylko 10 minut spacerkiem od nas znajduje się duża plaża z kolorowymi dmuchańcami wodnymi, lodami i goframi. Po drugiej stronie naszego ośrodka, w odległości niecałego kilometra czeka na nas centrum miasteczka, park, kawiarnie, zapiekanki i sklepy z pamiątkami.
Zajęcia:
podobnie jak na pierwszym turnusie, chcemy, aby każdy uczestnik obozu znalazł na nim czas dla swojej ulubionej aktywności, i dlatego proponujemy mnóstwo różnorodnych warsztatów, mi.n.: warsztaty artystyczne: body art&fun, decoupage, robienia własnej biżuterii, szycia; warsztaty teatralne: przygotujemy się do przedstawienia teatralnego po angielsku; warsztaty robotyczne, minecraftowe i Małego Edisona oraz zajęcia sportowe. Nieodłącznym punktem programu każdego dnia będą także – prowadzone w niekonwencjonalnej formie – warsztaty z języka angielskiego.
Mamy stuprocentowo pewność, ze każdy obozowicz znajdzie dla siebie coś inspirującego i ciekawego!

Dodatkowe atrakcje:
każdy dzień o określonej tematyce (np. dzień indiański, dzień kolorów, dzień pizzy)
rywalizacja Lingosów i Starsów
bitwy wodne
taneczne rozgrzewki
wieczorne imprezy
noc filmowa
wycieczka autokarowa
talent show
The Voice of Wisła

http://osrodekriva.pl/
https://www.facebook.com/osrodekriva

TURNUS 3 – TEENS YOUNG & KIDS
Termin: 30.07.-08.08.2023
Miejsce: Sycowa Huta
Zakwaterowanie: OW Kormoran- na fb.com ocena 4.9/5
Wiek uczestników: 6 lat – 14 lat
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, przekąska (bardzo dobra, zdrowa i przemyślana)

Nasz ostatni wakacyjny turnus – podobnie jak poprzedni – jest skierowany do dzieci oraz młodszych nastolatków. Organizujemy go w samym środku wakacji, na przełomie lipca i sierpnia a spotykamy się w ośrodku Kormoran w Sycowej Hucie na Kaszubach. Ośrodek położony jest w środku lasu, z dala od zgiełku miast oraz wszechobecnego w nich smogu – podobno jest to miejsce, gdzie powietrze jest krystalicznie czyste. Na terenie naszego pensjonatu znajduje się wszystko czego potrzeba do przeżycia wspaniałych, szalonych wodno-lingostarowych wakacji: prywatna plaża, długi pomost z którego rozpościera się widok na niezapomniane zachody słońca, las, boiska, hala sportowa, miejsce na ognisko i grilla, rowery wodne i supy, a dodatkowo barek z lodami, goframi i zapiekankami.
Zajęcia:
podobnie jak na wcześniejszych turnusach, dołożymy wszelkich starań, aby każdy uczestnik naszego obozu wrócił z niego w 100% zadowolony :). Zaoferujemy szeroka game warsztatów m.in. warsztaty artystyczne, warsztaty teatralne: wystawimy przedstawienie teatralne po angielsku; warsztaty robotyczne, minecraftowe i Małego Edisona a także zajęcia sportowe. Każdego dnia będą prowadzone warsztaty z języka angielskiego – oczywiście w formie gier i zabaw, w końcu wakacje to nie czas na naukę wersji szkolnej.

Dodatkowe atrakcje:
każdy dzień o określonej tematyce (np. dzień indiański, dzień kolorów, dzień pizzy)
rywalizacja Lingosów i Starsów
bitwy wodne
SUP-y
rowery wodne
kajaki
taneczne rozgrzewki
wieczorne imprezy
noc filmowa
wycieczka autokarowa
talent show
The Voice of Kormoran

https://owkormoran.com/
https://www.facebook.com/owkormoran

Uwaga! Akcja 'Premiowana Paka’
Jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz na obóz i został Ci on przez kogoś polecony, napisz do nas imię i nazwisko tej osoby, a ta osoba otrzyma 50zł kieszonkowego na naszym obozie.
Warunkiem niezbędnym jest polubienie przez Państwa strony Lingo-Star oraz polubienie i udostępnienie postu o obozie maksymalnie 2 tygodnie od daty zapisu dziecka na obóz.
Poniżej podajemy link do naszego FB (post o obozie znajduje się na tej stronie):
https://www.facebook.com/LingoStarEducation/

Jeżeli jedziesz z nami po raz kolejny na obóz: powiedz swoim kolegom/koleżankom o Lingo Summer Camp i jeśli oni skorzystają z naszej obozowej oferty – możesz otrzymać swoje kieszonkowe jeśli te osoby spełnią 3 proste warunki:
1. Zgłoszą Cię jako osobę polecającą.
2. Polubią naszą stronę na FB.
3. Polubią i udostępnią post o obozie.

A tu kilka opinii zamieszczonych na naszym fanpagu na stronie facebook.com od rodziców naszych kochanych obozowiczów:

„Piękna impreza, cudowne dzieciaki, wspaniała ekipa opiekunów. Wiem, co mówię widziałam na żywo ”

„Bardzo dziękujemy za świetny obóz, za super opiekę. Córka wróciła zadowolona, radosna… Czekamy z niecierpliwością na przyszły rok ”

„Dziękuję za świetnie zorganizowane zajęcia i opiekę. Syn już dziś powiedział, że za rok jedzie z Lingo na wakacje.  Pozdrawiamy”

„The best Staff ever, zgodnie z tradycją u nas, już łzy się polały po powrocie. Jeszcze raz serdeczne dzięki. Do zobaczenia w następnym roku”

„Bardzo dziękujemy!!!! Dzieci są przeszczęśliwe i już mówią, że jadą za rok ”

„Dziękujemy całej kadrze! Nasz Syn opowiadał przez telefon same fajne rzeczy! Jestem pewna, że to jeden z najlepszych obozów, na jakich był”

„Ogromne podziękowania wszystkim, którzy się zaangażowali w ten obóz,  to pierwszy obóz naszego syna i dzięki Wam zapewne nie ostatni”

„DZIĘKUJEMY za kolejny raz RAZEM, za cierpliwość, za dobrą zabawę, za wspaniałą opiekę, wielkie zaangażowanie i naukę naszych dzieci”

„Moj Adam dzis stwierdzil ze 12 dni minelo mu jak pol godziny ”

„Czy jest możliwość przedłużenia pobytu ? ”

„Na taki obóz to ja też bym pojechała.. Super, widać że dzieci nie nudzą się. Pozdrowienia!”

To tylko kilka opinii z naszych facebookowych komentarzy,
serdecznie zapraszamy po więcej na stronę 🙂

Już się nie możemy doczekać wyjazdu!!

Zespół LINGO-STAR

*W przypadku dedykowanej diety, jak np. bezlaktozowej, insulinooporność, bezglutenowej,  itd. dopłata 10zł/dzień

 

 

ZAPISZ SIĘ

NA ZAJĘCIA

W Lingo-Star znajdziesz zajęcia językowe, kursy i warsztaty, które uzupełniają się wzajemnie
i razem przekazują potężną dawkę wiedzy
w połączeniu z zabawą i integracją.

Serdecznie zapraszamy