Summer Camp 2023

Uwaga, uwaga ruszyły zapisy na Lingo Star Summer Camp 2023!

Za oknem prószy śnieg, ale nasze myśli już krążą wokół lata i – pomimo zimowej aury – z radością ruszamy z zapisami na wakacyjne turnusy!
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą już teraz i dokonania zgłoszenia dzieci na NAJLEPSZY wyjazd podczas wakacji 2023!!!

KONKURS ALERT!!!!
Konkurs „Wygraj Kieszonkowe na Obóz Lingo-Star” – kliknij i sprawdź zasady – możesz wygrać 100 zł kieszonkowego

Poniżej kilka najważniejszych informacji o naszych obozach:

Nasza wakacyjna oferta na lato 2023 pod wieloma względami jest szczególna! Po raz pierwszy skroiliśmy nasze wyjazdy tak, żeby pasowały idealnie pod dwie główne grupy wiekowe
– pierwsza: KIDS: maleństwa 6-8 lat i dzieciaki 9-11 lat oraz
– druga: TEENS nastolatki młodsze YOUNG 12-14 lat i starsze OLD 15-17 lat <3

W związku z tym w tym roku zapraszamy Was na AŻ TRZY turnusy, a w tym nowe lokalizacje i nowe terminy!
Wszystko to pod opieką naszych instruktorów – zaufanych, doświadczonych i zakręconych na punkcie zapewniania niezapomnianych atrakcji dla dzieci 🙂
Niezależnie jednak od wszystkich nowości wciąż możemy zagwarantować niezmiennie jedno: atmosfera i fun będą takie same, a wierzymy, że i nawet lepsze niż w poprzednich latach! Nie możecie się doczekać? My też! 🙂

Opłata za udział w obozie  – 2690 złotych
Aby zgłosić się na wyjazd z nami, bardzo prosimy o uważne wypełnienie poniższego formularza 🙂
LINK:

ZGŁOSZENIE SUMMER CAMP 2023

Dokumenty obozowe do pobrania:
Karta kwalifikacyjna na obóz Summer Camp 2023
Zgoda na podawanie leków
Regulamin obozu Summer Camp 2023

Oryginały podpisanych dokumentów należy dostarczyć osobiście (w godzinach pracy sekretariatu szkoły) lub listownie na adres: Lingo-Star sp. z o.o., ul.Korfantego 1, 05-850 Ożarów Mazowiecki do dnia 31 maja 2023.

Poniżej szczegółowy opis wszystkich trzech turnusów:

TURNUS 1 – TEENS OLD & YOUNG oraz KIDS
Termin: 25.06 – 04.07.2023
Miejsce: Wisła – po raz pierwszy w naszej ofercie
Zakwaterowanie: DW Potok – na booking.com ocena 8.1/10
Wiek uczestników: 9 – 17 lat
Transport: pociąg
Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, przekąska (kuchnia ośrodka uchodzi za jedną z najlepszych w okolicy)

Pierwszy turnus startuje tuż po rozpoczęciu wakacji i jest to turnus dla starszych dzieci oraz nastolatków. W jego trakcie zwiedzimy wspaniałą okolicę, pospacerujemy po górach, nacieszymy oczy wspaniałymi widokami, a podczas zajęć stacjonarnych zacieśnimy więzi i rozwiniemy szereg nowych umiejętności – związanych nie tylko z nauką języka angielskiego.
Ośrodek jest położony w niedalekiej odległości od centrum miasta i stanowi idealną bazę wypadową na piesze wędrówki po górach i okolicy Wisły.
Zajęcia:
dla starszych: chcemy, aby każdy nastolatek znalazł na naszym obozie czas dla swojej ulubionej aktywność, dlatego zaplanowaliśmy mnóstwo różnorodnych warsztatów, mi.n.: warsztaty artystyczne: body art&fun, decoupage, robienia własnej biżuterii, szycia; warsztaty teatralne: przygotujemy się do wystawienia musicalu lub przedstawienia teatralnego; warsztaty kulinarne, warsztaty samoświadomości i samoakceptacji, trening pracy w grupie i stawiania granic itd. Oczywiście codziennie zaplanowane są zajęcia z języka angielskiego, zajęcia sportowe, wieczorne gry terenowe, nauka łucznictwa, gry RPG i planszowe. Nie zabraknie także śpiewu i zabaw przy ognisku oraz podchodów. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie coś inspirującego i ciekawego!

dla młodszych: organizacja zajęć dla młodszej grupy jest dla nas zawsze niezwykłym wyzwaniem, ale – jak dotychczas – udaje się nam temu wyzwaniu sprostać. Podobnie jak u starszych uczestników, także tutaj codziennie odbywać będa się warsztaty w języka angielskiego i przygotujemy się do przedstawienia zagranego w języku Szekspira. Oczywiście w planie jest także robotyka, Minecraft, warsztaty plastyczno-techniczne, eksperymenty fizyczno-chemiczne, zajęcia sportowe, ognisko oraz podchody.
Dodatkowe atrakcje:
każdy dzień o określonej tematyce (np. dzień indiański, dzień kolorów, dzień pizzy)
rywalizacja Lingosów i Starsów
bitwy wodne
taneczne rozgrzewki
wieczorne imprezy
basen Gołębiewski (opcjonalnie, za dodatkową opłatą)
noc filmowa
wycieczka autokarowa ( w cenie obozu)
talent show
The Voice of Wisła

https://www.potok-wisla.pl/
https://www.facebook.com/DwPotok

TURNUS 2 – TEENS YOUNG & KIDS
Termin: 13.07.-22.07.2023
Miejsce: Więcbork
Zakwaterowanie: OW Riva – na booking.com ocena 8.2/10
Wiek uczestników: 6 lat – 14 lat
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, przekąska (kuchnia p. Grażynki od lat jest naszą najbardziej ulubioną kuchnią na świecie)

Nasz drugi, wakacyjny turnus odbędzie się w drugiej połowie lipca i jest skierowany do dzieci oraz młodszych nastolatków. Spotkamy się na nim w naszej kultowej lokalizacji czyli pojedziemy do Ośrodka Riva w Więcborku. Miejsce to jest znane naszym obozowiczom i, niezmiennie od kilku lat, cieszy się wśród nich dużą popularnością. Z pewnością jest to zasługa położenia obiektu tuż nad samym jeziorem, a mała plaża razem z rowerami wodnymi znajduje się tuż przy naszym pawilonie. Dodatkowo, tylko 10 minut spacerkiem od nas znajduje się duża plaża z kolorowymi dmuchańcami wodnymi, lodami i goframi. Po drugiej stronie naszego ośrodka, w odległości niecałego kilometra czeka na nas centrum miasteczka, park, kawiarnie, zapiekanki i sklepy z pamiątkami.
Zajęcia:
podobnie jak na pierwszym turnusie, chcemy, aby każdy uczestnik obozu znalazł na nim czas dla swojej ulubionej aktywności, i dlatego proponujemy mnóstwo różnorodnych warsztatów, mi.n.: warsztaty artystyczne: body art&fun, decoupage, robienia własnej biżuterii, szycia; warsztaty teatralne: przygotujemy się do przedstawienia teatralnego po angielsku; warsztaty robotyczne, minecraftowe i Małego Edisona oraz zajęcia sportowe. Nieodłącznym punktem programu każdego dnia będą także – prowadzone w niekonwencjonalnej formie – warsztaty z języka angielskiego.
Mamy stuprocentowo pewność, ze każdy obozowicz znajdzie dla siebie coś inspirującego i ciekawego!

Dodatkowe atrakcje:
każdy dzień o określonej tematyce (np. dzień indiański, dzień kolorów, dzień pizzy)
rywalizacja Lingosów i Starsów
bitwy wodne
taneczne rozgrzewki
wieczorne imprezy
noc filmowa
wycieczka autokarowa
talent show
The Voice of Wisła

http://osrodekriva.pl/
https://www.facebook.com/osrodekriva

TURNUS 3 – TEENS YOUNG & KIDS
Termin: 30.07.-08.08.2023
Miejsce: Sycowa Huta
Zakwaterowanie: OW Kormoran- na fb.com ocena 4.9/5
Wiek uczestników: 6 lat – 14 lat
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, przekąska (bardzo dobra, zdrowa i przemyślana)

Nasz ostatni wakacyjny turnus – podobnie jak poprzedni – jest skierowany do dzieci oraz młodszych nastolatków. Organizujemy go w samym środku wakacji, na przełomie lipca i sierpnia a spotykamy się w ośrodku Kormoran w Sycowej Hucie na Kaszubach. Ośrodek położony jest w środku lasu, z dala od zgiełku miast oraz wszechobecnego w nich smogu – podobno jest to miejsce, gdzie powietrze jest krystalicznie czyste. Na terenie naszego pensjonatu znajduje się wszystko czego potrzeba do przeżycia wspaniałych, szalonych wodno-lingostarowych wakacji: prywatna plaża, długi pomost z którego rozpościera się widok na niezapomniane zachody słońca, las, boiska, hala sportowa, miejsce na ognisko i grilla, rowery wodne i supy, a dodatkowo barek z lodami, goframi i zapiekankami.
Zajęcia:
podobnie jak na wcześniejszych turnusach, dołożymy wszelkich starań, aby każdy uczestnik naszego obozu wrócił z niego w 100% zadowolony :). Zaoferujemy szeroka game warsztatów m.in. warsztaty artystyczne, warsztaty teatralne: wystawimy przedstawienie teatralne po angielsku; warsztaty robotyczne, minecraftowe i Małego Edisona a także zajęcia sportowe. Każdego dnia będą prowadzone warsztaty z języka angielskiego – oczywiście w formie gier i zabaw, w końcu wakacje to nie czas na naukę wersji szkolnej.

Dodatkowe atrakcje:
każdy dzień o określonej tematyce (np. dzień indiański, dzień kolorów, dzień pizzy)
rywalizacja Lingosów i Starsów
bitwy wodne
SUP-y
rowery wodne
kajaki
taneczne rozgrzewki
wieczorne imprezy
noc filmowa
wycieczka autokarowa
talent show
The Voice of Kormoran

https://owkormoran.com/
https://www.facebook.com/owkormoran

Uwaga! Akcja 'Premiowana Paka’
Jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz na obóz i został Ci on przez kogoś polecony, napisz do nas imię i nazwisko tej osoby, a ta osoba otrzyma 50zł kieszonkowego na naszym obozie.
Warunkiem niezbędnym jest polubienie przez Państwa strony Lingo-Star oraz polubienie i udostępnienie postu o obozie maksymalnie 2 tygodnie od daty zapisu dziecka na obóz.
Poniżej podajemy link do naszego FB (post o obozie znajduje się na tej stronie):
https://www.facebook.com/LingoStarEducation/

Jeżeli jedziesz z nami po raz kolejny na obóz: powiedz swoim kolegom/koleżankom o Lingo Summer Camp i jeśli oni skorzystają z naszej obozowej oferty – możesz otrzymać swoje kieszonkowe jeśli te osoby spełnią 3 proste warunki:
1. Zgłoszą Cię jako osobę polecającą.
2. Polubią naszą stronę na FB.
3. Polubią i udostępnią post o obozie.

A tu kilka opinii zamieszczonych na naszym fanpagu na stronie facebook.com od rodziców naszych kochanych obozowiczów:

„Piękna impreza, cudowne dzieciaki, wspaniała ekipa opiekunów. Wiem, co mówię widziałam na żywo „

„Bardzo dziękujemy za świetny obóz, za super opiekę. Córka wróciła zadowolona, radosna… Czekamy z niecierpliwością na przyszły rok „

„Dziękuję za świetnie zorganizowane zajęcia i opiekę. Syn już dziś powiedział, że za rok jedzie z Lingo na wakacje.  Pozdrawiamy”

„The best Staff ever, zgodnie z tradycją u nas, już łzy się polały po powrocie. Jeszcze raz serdeczne dzięki. Do zobaczenia w następnym roku”

„Bardzo dziękujemy!!!! Dzieci są przeszczęśliwe i już mówią, że jadą za rok „

„Dziękujemy całej kadrze! Nasz Syn opowiadał przez telefon same fajne rzeczy! Jestem pewna, że to jeden z najlepszych obozów, na jakich był”

„Ogromne podziękowania wszystkim, którzy się zaangażowali w ten obóz,  to pierwszy obóz naszego syna i dzięki Wam zapewne nie ostatni”

„DZIĘKUJEMY za kolejny raz RAZEM, za cierpliwość, za dobrą zabawę, za wspaniałą opiekę, wielkie zaangażowanie i naukę naszych dzieci”

„Moj Adam dzis stwierdzil ze 12 dni minelo mu jak pol godziny „

„Czy jest możliwość przedłużenia pobytu ? „

„Na taki obóz to ja też bym pojechała.. Super, widać że dzieci nie nudzą się. Pozdrowienia!”

To tylko kilka opinii z naszych facebookowych komentarzy,
serdecznie zapraszamy po więcej na stronę 🙂

Już się nie możemy doczekać wyjazdu!!

Zespół LINGO-STAR

*W przypadku dedykowanej diety, jak np. bezlaktozowej, insulinooporność, bezglutenowej,  itd. dopłata 10zł/dzień

 

 

ZAPISZ SIĘ

NA ZAJĘCIA

W Lingo-Star znajdziesz zajęcia językowe, kursy i warsztaty, które uzupełniają się wzajemnie
i razem przekazują potężną dawkę wiedzy
w połączeniu z zabawą i integracją.

Serdecznie zapraszamy