Chcemy dzielić się z Państwem naszym sukcesem!

Świetna koncepcja dydaktyczna, odpowiedzialne podejście pedagogiczne, bogata paleta oryginalnych autorskich programów i sprawny system biznesowy sprawiają, że Lingo-Star® ma do zaproponowania wiele atrakcyjnych ścieżek współpracy.

Franczyza

Osobom i firmom, które chciałaby rozpocząć budowanie własnego biznesu korzystając z naszego systemu programów oraz know-how oferujemy możliwość rozpoczęcia współpracy w oparciu o system franczyzowy, jeden z najciekawszych obecnie i najszybciej rozwijających się modeli partnerstwa biznesowego. Zapraszamy do przeczytania informacji zawartych w sekcji „franczyza”.

Filia

Tych, którzy chcieliby skorzystać z siły naszej marki oraz naszego stałego i szerokiego wsparcia biznesowego zapraszamy do współpracy przy tworzeniu nowych ośrodków Lingo-Star®, naszych filii. Już w kilku województwach w Polsce, kierownicy naszych filii z sukcesem i satysfakcją rozwijają nasz wspólny biznes. Nowe miejsca, być może, czekają właśnie na Państwa…

Lektor i Instruktor

Studentów wydziałów językowych, pasjonatów nauk ścisłych, nauczycieli i instruktorów, którzy lubią swój zawód i czerpią z niego satysfakcję zapraszamy do prowadzenia naszych zajęć. Nie będą się Państwo na nich nudzić. Nauka angielskiego połączona z wykonywaniem najpiękniejszych doświadczeń fizycznych i chemicznych jest prawdziwą intelektualną przygodą dla najbardziej wymagających uczniów a podróże szlakami logiki na naszych kursach poświęconych eksperymentom po polsku lub zajęciom przyszłości – robotyce – nie tylko dzieci bawią ale także uczą swobody intelektualnej, myślenia, stawiania pytań i niezależnego poszukiwania odpowiedzi. Czy może być coś bardziej fascynującego od towarzyszenia dziecku w tego rodzaju wyprawie?