Czy będę wiedział, jak promować i sprzedawać produkt? Jestem lektorem/nauczycielem/studentem, nie mam doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności biznesowej.

Nawet osoby bez żadnego doświadczania w marketingu czy sprzedaży mogą z sukcesem sprzedawać, organizować i czerpać zyski z naszych kursów. Przed rozpoczęciem pracy prowadzimy dla Państwa szkolenie obejmujące know-how związany z efektywną sprzedażą produktu Państwa partnerom wraz z elementami promocji i komunikacji marketingowej. Szkolenie prowadzone jest przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży usług edukacyjnych, marketingu i sprzedaży. Nasza oferta ze względu na swą plastyczność jest znakomitym pomysłem na prowadzenie biznesu zarówno w małej jak i w dużej skali. Jest także okazją do rozwoju – zawodowego i osobistego i bardzo dobrą drogą do stabilizacji finansowej.

Jestem humanistą, czy dam sobie radę z takimi tematami, które oparte są o nauki ścisłe?

Z pewnością. Nasze kursy są przeznaczone dla dzieci i mają stanowić pomost do zainteresowania i rozumienia nauk ścisłych, materiał jest tak dobrany i ułożony, aby dzieci (a więc z pewnością także i dorośli J) nie miały z nim żadnych kłopotów. Dodatkowo, w ramach pakietu szkoleń i przygotowania do prowadzenia naszych kursów oferujemy know-how, w oparciu o które liczni obecni franczyzobiorcy Lingo-Star® skutecznie i z sukcesem prowadzą i rozwijają swój biznes. Wartością dodaną jest to, że wiedzę, jaką wyniosą Państwo z Lingo-Star® można z powodzeniem wykorzystać w wielu innych dziedzinach życia i działalności biznesowej.