Grodzisk Mazowiecki / Żyrardów i okolice

Centrum Edukacyjne Lingo-Star

 

kontakt do biura:

884 998 854

mail: filia.grodzisk(at)lingostar.pl

 

Kontakt do dyrektora filii:

507 049 171

mail: kasia.stepien(at)lingostar.pl

Znajdź aktualności na facebook – kliknij

 

Dane do przelewów:

KM Consulting

  1. Malwowa 1A, 05-825 Czarny Las

Nr konta bankowego: (mBank) 03 1140 2004 0000 3602 7535 3624

 

 

Opis filii Grodzisk Mazowiecki/Żyrardów

Witamy Państwa w oddziale naszej szkoły obejmującym teren powiatu grodziskiego, żyrardowskiego i okolicznych miejscowości.

Od 2012r nieprzerwanie oferujemy Państwu w tym oddziale różne formy aktywności językowych prowadząc zajęcia na terenie Grodziska Maz. w SP nr 1, SP nr 6, SP w Adamowiźnie, Książenicach, Józefinie, Podkowie Leśnej, Mszczonowie oraz licznych przedszkolach i szkołach prywatnych a także Centrum Kultury w Grodzisku Maz. i Błoniu.

Oferta naszego oddziału obejmuje zajęcia językowe (angielski, niemiecki, hiszpański), robotyczne angielskie Robotricks, chemiczno-fizyczne Mały Edison®, Minecraft po angielsku  oraz paleontologiczne Dino Świat.

Dzięki wieloletniej współpracy z tymi placówkami w kursach Lingo-Star® wzięło udział już wielu uczniów. W samym roku szkolnym 2014/15 było ich prawie 500.

Zajęcia prowadzimy bezpośrednio na terenie tych szkół lub w jej bliskiej odległości, w godzinach świetlicowych, co jest niezmiernie dużym ułatwieniem dla wszystkich rodziców. Zajęcia mogą się odbywać zarówno w godzinach porannych jak i w godzinach popołudniowych. Nasi najmłodsi kursanci są odbierani ze świetlicy, a po skończonych zajęciach odprowadzani na miejsce. Na koniec roku szkolnego odbywają się oficjalne zakończenia kursów – specjalnie na te okazje uczniowie do klasy 3 Szkoły Podstawowej na kursach językowych przygotowują przedstawienia artystyczne, zaś starsi uczniowie projekty multimedialne.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do kontynuowania nauki w roku szkolnym 2018/19 oraz zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć naukę w naszej szkole. Zapisów nowych uczniów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce Kontakt a uczniów kontynuujących naukę prosimy o kontakt mailowy (filia.grodzisk(at)lingostar.pl) lub telefoniczny 884 99 88 54.

 

Zespół filii Grodzisk Mazowiecki/Żyrardów

 

Katarzyna Stępień – koordynator filii Centrum Edukacyjnego Lingo-Star®

 

Witam Państwa serdecznie,

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa dzieci do nauki w filii Grodzisk Mazowiecki i okolice.

W tej filii wiele się dzieje: uczniowie korzystają z naszych zajęć językowych ucząc się bardzo często dwóch języków w Lingo-Star równocześnie, dodatkowo już 3 rok miłośnicy robotyki będą brali udział w zajęciach Robotricks, które to zajęcia zawierają również elementy j.angielskiego oraz ogromnym powodzeniem cieszą się zajęcia fizyczno-chemiczne Mały Edison®.

Rozwój tej filii nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie naszych wszystkich nauczycieli, współpracowników oraz rodziców i samych uczniów, za co serdecznie dziękuję. Jako koordynator dyrektor tego oddziału chcę Państwa zapewnić, że zawsze możecie Państwo zgłosić do mnie swoje spostrzeżenia, uwagi, pochwały na email: kasia.stepien(at)lingostar.pl. Staramy się podchodzić w Lingo-Star indywidualnie do każdego ucznia i Państwa sugestie, spostrzeżenia, wskazówki są nieocenione oraz wpływają na jeszcze bardziej efektywną ocenę pracy Państwa dziecka.

Do zobaczenia w roku szkolnym 2018/19
Kasia Stępień

 

Lektorzy/Instruktorzy zajęć

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiemy o tym i dlatego do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo-Star® przywiązujemy szczególną uwagę. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w filii Grodzisk Mazowiecki i okolice to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo-Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.

Lokalizacje, w których prowadzimy nasze kursy:

Placówka stacjonarna:

Centrum Edukacyjne Lingo-Star

ul. Młodości 2A lok 6

05-825 Książenice

 

Szkoła Podstawowa w Książenicach

Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie

Szkoła Podstawowa w Młochowie

Szkoła Podstawowa w Podkowie Leśnej

Szkoła Podstawowa nr 1, 5 i 6 w Grodzisku Maz.

Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

Pawilon Kultury ul. Westfala 3 w Grodzisku Maz.

Przedszkole nr 1 i 4 w Grodzisku Maz.

Przedszkole Sosenki, Smyk i Baby Academy w Grodzisku Maz.

Przedszkole Kajtek w Adamowiźnie

Fantastyczne miejsce w Adamowiźnie

Przedszkole w Jaktorowie

Integracyjna Społeczna Szkoła Podstawowa w Milanówku Szkoła Podstawowa nr 2, 6 i 7 w Żyrardowie Zespół Szkół Społecznych STO w Żyrardowie Szkoła Podstawowa w Guzowie Szkoła Podstawowa w Wiskitkach Szkoła Podstawowa w Międzyborowie

Jeśli nie ma nas w szkole lub przedszkolu Państwa dziecka – prosimy o kontakt, jeśli będzie to możliwe, postaramy się zorganizować tam kurs Lingo-Star

 

Cennik na rok szkolny 2018/19