Łódź – Pabianice

Kontakt

 

Tel. 576-078-950,  601-771-721
mail: anna.grobelna@lingostar.pl lub biuro.lodz@lingostar.pl

Dane do przelewu:

Progress Anna Grobelna
40 1140 2004 0000 3502 7583 2866

Opis filii Łódź/Pabianice

Nasza filia organizuje zajęcia dla dzieci od września 2010 r. Prowadzimy zajęcia na terenie przedszkoli, szkół oraz indywidulane z dojazdem do domu ucznia. Od 6 lat organizujemy zajęcia w oparciu o autorskie programy, które powstają przy współpracy ze sławnymi postaciami świata naukowego. Śledząc najnowsze trendy w pedagogice i nauczaniu języków obcych opracowaliśmy autorskie kursy do nauki chemii, fizyki, geografii i języka angielskiego. Każdy z tych kursów pomaga dziecku rozwinąć się na wielu poziomach. Dzięki połączeniu nauki z eksperymentowaniem dzieci uczą się myśleć, nabierają poczucia własnej pewności oraz świadomość bliskiego otoczenia. Taki sposób nauki sprzyja efektom, zachęcie i motywacji. Dzieci, które uczą się w naszej szkole niejednokrotnie zdobywają pierwsze miejsca w konkursach matematycznych lub językowych.

Nasza szkoła oferuje zajęcia:

Mały Edison- zajęcia odbywające się w języku polskim, podczas których dzieci poznają różne zjawiska fizyczno- chemiczne robiąc przy tym eksperymenty. Naszym uczniom nie obce są zjawiska napięcia powierzchniowego, ciśnienia czy powstawania dwutlenku węgla. Każde zajęcia to doskonała zabawa połączona z nauką wprowadzającą zagadnienia ze świata przyrody fizyki i chemii. U nas Małe Talenty robią eksperymenty !!

Robotyka- budowanie robotów i związana z tym tematyka jest ostatnio powszechna. Nasza szkoła chcąc wyjść naprzeciw zainteresowaniu stworzyła kurs na którym dzieci uczą się tworzyć roboty oraz programować je w komputerze. Na każdych zajęciach dzieci zgłębiają temat programowania i poszerzają wyobraźnię przestrzenną. Bardzo przydatnym elementem i wyróżnikiem naszych zajęć jest połączenie kursu robotyki z elementami języka angielskiego. Na każdych zajęciach dzieci poznają techniczne słownictwo oraz poszczególne zwroty językowe. Do kursu dołączony jest podręcznik i ćwiczenia które są już wliczone w cenę kursu

Kitchen science + język angielski standardowy- jest to autorski sposób nauczania dzieci języków obcych. Patrząc na rozwój dziecka wiemy że najlepiej uczy się ono przez działanie. Biorąc pod uwagę ten fakt szkoła stworzyła kurs kitchen science, na którym dzieci uczą się języka angielskiego wykonując różne eksperymenty. Każde dziecko ma stworzoną atmosferę do szerzenia umiejętności mówienia i tworzenia zdań. Dodatkowo poznaje przy tym wiele niestandardowych słówek, których znajomości motywuje do dalszej pracy. Oprócz tego dzieci mogą poszerzać swoje umiejętności w oparciu o kursy standardowe przygotowane przez światowej klasy wydawnictwa takie jak Oxford lub Macmillan. Połączenie kursu Kitchen Science z kursem standardowym rozwija dziecko na każdej płaszczyźnie językowej dając przy tym poczucie satysfakcji, motywacji do pracy i mnóstwo zabawy.

 

Na terenie Pabianic nasze zajęcia odbywają się w

Szkole Podstawowej nr. 3 ul Mokra 28/23

Przedszkole Niepubliczne Tygrysek ul. Moniuszki 126

Przedszkole nr 5 w Pabianicach

Przedszkole Kłapciatek w Pabianicach

Uwaga ! Rusza nabór na rok szkolny 2018/2019 na zajęcia Mały Edison i Kitchen Sciene + angielski standardowy.

Wszelkie informacje : tel 601 771 721 Mail: anna.grobelna@lingostar.pl

 

Na terenie Łodzi nasze zajęcia odbywają się w:

Szkole podstawowej nr 120 ul. Centralna 40

Szkole Podstawowej nr 44 ul. Kusocińskiego 100

Przedszkole Akuku ul. Retkińska 37

Szkole Podstawowej nr 11 ul. Hufcowa 2o

Szkole Podstawowej nr 137 ul. Florecistów 3 B

Szkoła Podstawowa nr 173 ul. Sienkiewicza 46

Szkoła Podstawowa nr 122 ul. Jesionowa 38

Szkoła Podstawowa nr 41 ul. Rajdowa 18

Szkoła Podstawowa nr 71 ul. Rojna 58C

Szkoła Podstawowa nr 3 – ul. Harcerzy Zatorowców 6

Szkoła Podstawowa nr 18 – ul. Łanowa 16

Szkoła Podstawowa nr 48- ul. Rydzowa 15

Szkoła Podstawowa nr 6- ul. Kusocińskiego 116

Szkoła Podstawowa nr 164- ul. Wróblewskiego 65

Przedszkole ABC w Łodzi-ul. Władysława Zapały 24

 

Serdecznie zapraszamy na zajęcia pokazowe i informacyjne odbywające się w wyżej wymienionych szkołach i przedszkolach!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 601 771 721

Zespół filii Łódź/Pabianice


Anna Grobelna
 – dyrektor filii Pabianice/ Łódź

Pracę w szkole LINGO-STAR rozpoczęłam w 2009 roku kiedy to prowadziłam zajęcia z języka angielskiego w jednym z Pruszkowskich przedszkoli. Tam zdobyłam bezcenną wiedzą praktyczną jak dobrze prowadzić autorskie kursy stworzone przez LINGO-STAR.

Od 2010 roku prowadzę filię w Pabianicach i Łodzi. Praca ta daje mi ogromne poczucie satysfakcji i możliwości rozwoju. Każdy uśmiech na moich zajęciach jest dla mnie bardzo cenny. Jako nauczyciel i dyrektor regionu staram się, aby zajęcia były prowadzone w sposób ciekawy i różnorodny. Zajęcia reprezentują wysoki poziom o czym świadczą konkursy wygrywane przez moich uczniów. Każde zajęcia to nowa przygoda wypełniona dobrą zabawą, poczuciem humoru, ale też ciężką efektywną pracą.

Jako nauczyciel i dyrektor dołożę wszelkich starań aby nauka w naszej szkole sprostała Państwa oczekiwaniom a dzieciom otworzyła drzwi do nowych wyzwań dając przy tym dużo zabawy i satysfakcji. W szkole korzystamy z najnowszego systemu internetowego LINGONET, który służy jako narzędzie stałej komunikacji biura z Państwem i Państwa z nami. Dzięki zamieszczonemu tam dziennikowi elektronicznemu są Państwo na bieżąco informowani o przebiegu zajęć, pracach domowych i testach. Ponieważ zależy nam aby się rozwijać i dostosowywać do Państwa potrzeb   jesteśmy otwarci na każdą uwagę, prośbę i spostrzeżenia, które można nadsyłać na adres: anna.grobelna@lingostar.pl.

Wszystkich serdecznie zapraszam do zapisów na nowy rok szkolny 2016/2017 i rozpoczęcie z nami kolejnego roku wspaniałej podróży.

 

Lektorzy/Instruktorzy zajęć

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiedząc o tym dbamy aby nasi nauczyciele byli pod każdym względem profesjonalistami. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo­Star®. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w filii Pabianice/ Łódź to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo- Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.