Nieporęt/ Wieliszew/ Józefów/ Legionowo

Kontakt

Magdalena Wysocka
tel. 533 333 017
mail: magda.wysocka(at)lingostar.pl

Opis filii Nieporęt/ Wieliszew/ Józefów/ Legionowo

Witamy Państwa w oddziale Centrum Edukacyjnego Lingo Star® obejmującym teren Nieporętu, Wieliszewa, Jabłonny, Józefowa i Legionowa.

Nasza oferta obejmuje zajęcia robotyczne Robotricks oraz chemiczno-fizyczne Mały Edison.

Zajęcia prowadzimy bezpośrednio na terenie szkół podstawowych w powyższych lokalizacjach.

Dla Państwa wygody i dla bezpieczeństwa dzieci, najmłodsi uczniowie (klasy 0-3) odbierani są przez naszych instruktorów ze świetlicy, a później tam odprowadzani.

Godziny zajęć staramy się dopasować do planu lekcji dzieci, zatem istnieje możliwość utworzenia zarówno grup porannych, jak i popołudniowych. Grupy liczą maksymalnie 10-12 osób, co umożliwia indywidualny kontakt instruktora z dziećmi. W cenie kursu oferujemy także podręcznik.

Robotyka

Robotyka – Robotricks.pl – to seria kursów z elementami angielskiego, podczas których budujemy roboty i uczymy się programowania.

W ramach Robotyki oferujemy następujące kursy:

LEGO® WeDo – kurs dla dzieci młodszych (klasy 0-3)

LEGO® MindStorms EV3 ((klasy 4-6)

Podczas zajęć dzieci pracują w zespołach 2-osobowych. Każda para ma do dyspozycji komputer z pełnym oprogramowaniem Lego, zestaw klocków i elektroniki LEGO. Każe dziecko otrzymuje także podręcznik.

Programowanie w świecie Minecraft

Kurs dla dzieci klas szkoły podstawowej. Jak połączyć ulubione zajęcie wielu dzieci, mianowicie spędzanie czasu grając z korzyścią dla nauki i wiedzy?  Proponujemy ciekawy świat Minecraft, dzieci podczas kursu uczą się programowania i myślenia algorytmem progamisty przy użyciu języka angielskiego w środowisku ich ulubionej gry. Obcowanie w ten sposób z angielskim powoduje przyrost umiejętności korzystania z języka oraz wzrost zasobu słownictwa, programowanie otwiera drzwi do jakże dzisiaj ważnego świata cyfrowych możliwości.

 

Mały Edison

Mały Edison to kurs dla dzieci w wieku 4-10 lat poświęcony bezpiecznym doświadczeniom i eksperymentom fizycznym i chemicznym.

Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć naukę w naszej szkole w  roku szkolnym. Zapisów nowych uczniów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.lingostar.pl  (w sekcji Edukacja w zakładce Kontakt/Zapisy )

Nasze przyjęcia urodzinowe

W programie warsztaty robotyczne i plastyczne, eksperymenty, kulinaria, animacje.

Program 2.5 godzinny: 2 x warsztaty 60 min. + poczęstunek lub 2 x warsztaty 45 min. + 1 warsztaty 30 min.  Do 12 osób opłata stała 456 zł; powyżej 12 osób: + 38 zł od osoby.

Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat. Program 2 godzinny: Do 12 osób opłata stała 396 zł; powyżej 12 osób: + 38 zł od osoby.

Organizator zapewnia naczynia, dekoracje, opiekę animatora, materiały niezbędne do zajęć i upominek dla jubilata. Poczęstunek dla gości w gestii rodziców dziecka.

Sobota z Lingo

Zapraszamy dzieci na spotkania w wybrane soboty. Czas trwania 2-3 godziny, program do ustalenia w zależności od zapisów (Mały Edison, kulinaria, warsztaty plastyczne i tematyczne, robotyka). Grupy max. 12 osób, cena 50 zł.

Zespół filii Nieporęt/Legionowo/Jabłonna/Józefów/Wieliszew


Magdalena Wysocka
 – dyrektor filii Legionowo / Józefów/ Wieliszew / Jabłonna

Zapraszamy na nasze zajęcia! Moim pragnieniem jest, by nasza wspólna przygoda z nauką stanie się początkiem pasji na całe życie!

 

 

 

Instruktorzy zajęć

Każdy instruktor rozpoczynający pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny, jak i praktyczny. Ponadto instruktorzy Lingo-Star® W ciągu roku szkolnego regularnie uczestniczą w dodatkowych szkoleniach. To osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie, ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki.