Warszawa Ochota/Ursus II/Włochy/Piastów

Kontakt

Magdalena Żukowska
tel. 504 628 474
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dane do przelewów:


Flying Colours Magdalena Żukowska

ul. I. Skorupki 8/85

05-820 Piastów

80 1140 2004 0000 3502 7639 4164
 
W tytule przelewu prosimy o wpisanie : numer Id ucznia, za jaki kurs jest wnoszona wpłata, ewentualnie określenie za co wnoszona jest opłata. Przykład: "345, Kurs języka angielskiego, 1 rata."

Opis filii Warszawa Ochota/Ursus II/Włochy/Piastów

Witamy Państwa serdecznie w oddziale Centrum Edukacyjnego Lingo Star®, który obejmuje obszar Warszawy Ochoty, Ursus Skorosze, Włoch oraz Piastowa mając nadzieją wkraczamy, że dostarczymy zarówno dzieciom jak i rodzicom wiele nowych i wartościowych przeżyć, dużo zabawy i przede wszystkim – wiedzy.

Oferta naszej filii obejmuje zajęcia językowe (język angielski), robotyczne Robotricks, chemiczno-fizyczne Mały Edison® oraz paleontologiczne Dino Świat.

Zajęcia prowadzimy bezpośrednio na terenie szkół podstawowych w powyższych dzielnicach lub w lokalach położonych w bliskiej odległości od nich tak, aby zapewnić jak największą wygodę zarówno dzieciom, jak i osobom przyprowadzającym je i odbierającym ze szkoły. Najmłodsi uczniowie (z klas 0-3) odbierani są przez naszych lektorów i instruktorów ze świetlicy, a później tam odprowadzane – chcemy zapewnić maksimum bezpieczeństwa i wygody wszystkim uczęszczającym na nasze zajęcia oraz ułatwić pracę rodzica. Godziny, w których odbywają się zajęcia są zarówno poranne, jak i popołudniowe. Wkładamy dużo starań w to, aby układ naszych zajęć stworzony był w taki sposób, aby wygodnie korespondował z lekcjami szkolnymi uczniów danej klasy.

Wszystkie zajęcia prowadzimy dbając o najwyższy poziom nauczania dzieci i młodzieży. Bardzo cenimy sobie profesjonalizm, dlatego też wszyscy nasi lektorzy i instruktorzy kursów specjalistycznych są bardzo dobrze przeszkoleni, a poziom ich pracy jest regularnie sprawdzany. Ponadto wiemy, jak ważne jest podejście do ucznia, dlatego też wybieramy tylko tych nauczycieli, którzy czerpią radość i satysfakcję z pracy z dziećmi. Podczas zajęć uczniowie pracują w oparciu o sprawdzone metody, a oprócz tego co roku organizujemy szereg wydarzeń, które mają na celu urozmaicić proces nauczania, poszerzyć horyzonty dzieci oraz wreszcie trochę się pobawić J Możemy tu wymienić Pancake Day, Christmas Fun czy Easter Egg Hunt, czy też coroczne przedstawienia kończące kursy.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do zapoznania się szczegółowo z szeroką ofertą naszych zajęć. Zapisów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce Kontakt, klikając w nazwę filii. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr. 504 628 474

 

Zespół filii Warszawa Ochota/Ursus II/Włochy/Piastów


Magdalena ŻukowskaMagdalena Żukowska
 - dyrektor filii

Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się we wczesnych latach podstawówki. Pamiętam swoje pierwsze zajęcia: ładna pani mówiła w śmiesznym, przyjemnym dla ucha języku. Wtedy angielski oznaczał dla mnie głównie zabawę, śpiewanie piosenek i dużo powtarzania. Przez lata zmieniało się to w czytanie tekstów z podręcznika, gramatykę, przygotowania do sprawdzianów i konwersacje – wszystko pod wodzą nauczyciela. Do czasu aż ze zdziwieniem odkryłam, że naprawdę to lubię! Od tamtego momentu zaczęłam sama szukać interesujących mnie tekstów, artykułów, książek i filmów – wszystkiego, co mogłabym czytać w oryginalnym języku. Pobyt w Wielkiej Brytanii tylko umocnił mnie w przekonaniu, że idę dobrą drogą. Dziś – wciąż doszkalając się zawodowo – zawsze znajdę czas na to, żeby dla przyjemności czytać i oglądać autentyczne materiały po angielsku, dzięki czemu mogę na bieżąco obserwować jak zmienia się język potoczny.

Od kilku lat mam tę wspaniałą możliwość, aby pokazywać dzieciom i młodzieży mój punkt widzenia: nauka języka to nie wykuwanie słówek i konstrukcji gramatycznych, ale prawdziwa radość i satysfakcja, że z każdym dniem wiem i rozumiem coraz więcej. Zawsze staram się, aby moi uczniowie wynosili jak najwięcej z moich zajęć, dlatego też próbuję tworzyć warunki najbardziej do tego korzystne: przyjazną atmosferę, akceptację, zabawę oraz bycie konsekwentnym. Chciałabym, żeby i dla nich język angielski stał się pasją, okazją do samorozwoju i poszukiwania własnych zainteresowań.

Od roku szkolnego 2016/2017 mam wielką przyjemność poprowadzić filię Lingo Star Warszawa Ochota, Ursus II, Włochy i Piastów. Chciałabym zapewnić Państwa , że dołożę wszelkich starań, aby nasz oddział spełnił Państwa oczekiwania.

Współpracując ze szkołą językową Lingo Star od roku 2014 mam okazję pracować wśród ludzi nie tylko doskonale przygotowanych merytorycznie, ale też naprawdę kochających to, co robią. Bardzo cenię sobie to, że w Lingo Star każdy rodzic, uczeń i lektor stanowi jednostkę, o której się pamięta i o którą się dba, a nie – jak w wielkich korporacjach – zamienia w liczby. Lingo Star dba o wysokie standardy w nauczaniu dając przy tym swobodę lektorom, tak, żeby ci mogli pokazywać na zajęciach swoje pasje i dostosowywać je odpowiednio do każdej grupy. Niecierpliwie czekam na kolejny rok i kolejne młode, mądre głowy do nauki.

 

Lektorzy/Instruktorzy zajęć

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiemy o tym i dlatego do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo-Star® przywiązujemy szczególną uwagę. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w naszej filii to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo-Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.

Instruktorzy zajęć polskojęzycznych (robotyka i Mały Edison) również są zatrudniani w naszej szkole w wyniku wnikliwego procesu rekrutacyjnego. Osoby te muszą przejść testy teoretyczne i praktyczne a w ciągu roku szkolnego regularnie uczestniczyć w dodatkowych szkoleniach.

 

Cennik

Aktualne ceny zajęć wraz z czasem ich trwania znajdziecie Państwo po lewej stronie klikając

w pomarańczową zakładkę: Cennik.

Warszawa Sadyba/Ursynów/Wilanów/Konstancin Jeziorna

Kontakt

tel. 665 992 199
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dane do przelewów:

72 1140 2004 0000 3102 7706 6423

Horizons Sp. z o.o.

ul. Hlonda 2C/44

02-972 Warszawa

(oddział Lingo-Star prowadzony na zasadzie franczyzy)

 

Opis filii Warszawa Sadyba/Ursynów/Wilanów/Konstancin Jeziorna

Witamy Państwa w oddziale naszej szkoły obejmującym Wilanów i Sadybę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo Kursy English and Science oraz Robotricks.pl, a także kursy językowe (język angielski).

Kursy English and Science

  • Kitchen Science®

interdyscyplinarny kurs języka angielskiego, na kursie wykonujemy najpiękniejsze i najciekawsze doświadczenia chemiczne i fizyczne

  • Mały Edison®

kurs prowadzony w języku polskim z elementami języka angielskiego poświęcony w całości doświadczeniom i eksperymentom fizycznym i chemicznym

  • Human Body

interdyscyplinarny kurs języka angielskiego połączony z eksperymentami i nauką o funkcjonowaniu ciała człowieka. Materiał językowy stanowi kontynuację Kitchen Science® i jest przeznaczony dla dzieci starszych (4, ewentualnie 5 klasa szkoły podstawowej)

  • -IQ klocki

kurs dla młodszych dzieci prowadzony w języku polskim, z elementami języka angielskiego (ze względu na swój charakter, który umożliwia efektywne wprowadzenie do zajęć robotycznych, kurs ten oferowany jest także w ramach Robotyki).

Robotricks.pl

Robotyka – Robotricks.pl - to seria kursów, na których budujemy roboty :) i uczymy się programowania. Od rzeczy zupełnie elementarnych do bardzo skomplikowanych. Pracujemy na renomowanych zestawach Lego®: WeDo. Zasada, która obowiązuje na naszych kursach to: jeden zestaw na dwoje dzieci (warto podkreślić, że nasz standard odbiega od dosyć często stosowanej praktyki rynkowej, cała grupa pracuje na jednym zestawie).

W ramach Robotyki oferujemy następujące kursy:

  • - IQ klocki

kurs dla młodszych dzieci prowadzony w języku polskim, z elementami języka angielskiego (ze względu na swój charakter, który umożliwia efektywne wprowadzenie do zajęć językowych kurs ten oferowany jest także w ramach Kursów English and Science).

  • Robotyka Lego® WeDo

kurs dla dzieci młodszych (6-9 lat)

Zajęcia prowadzimy bezpośrednio na terenie szkół, w godzinach świetlicowych, co jest niezmiernie dużym ułatwieniem dla wszystkich rodziców. Zajęcia mogą się odbywać zarówno w godzinach porannych jak i w godzinach popołudniowych.

Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć naukę w naszej szkole w roku szkolnym 2016/17. Dołożymy wszelkich starań, by czas spędzony w naszej szkole był nie tylko efektywny ale i przyjemny! Zapisów nowych uczniów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce Kontakt.

 

Zespół filii Warszawa Sadyba/Ursynów/Wilanów/Konstancin Jeziorna


Michał PrażyńskiMichał Prażyński
 - dyrektor filii

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do skorzystania z oferty kierowanej przeze mnie filii. Dołożę wszelkich starań by zajęcia prowadzone przez nas spełniły oczekiwania Państwa dzieci. Gdybyście mieli Państwo do mnie pytania zachęcam do kontaktu pod nr tel 665 992 199 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kto wie, może ta wspólna, naukowa przygoda zaowocuje trwającą przez całe życie pasją.

 

 

 

Lektorzy/Instruktorzy zajęć

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiemy o tym i dlatego do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo-Star® przywiązujemy szczególną uwagę. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w naszej filii to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo-Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.

Instruktorzy zajęć polskojęzycznych (robotyka i Mały Edison) również są zatrudniani w naszej szkole w wyniku wnikliwego procesu rekrutacyjnego. Osoby te muszą przejść testy teoretyczne i praktyczne a w ciągu roku szkolnego regularnie uczestniczyć w dodatkowych szkoleniach.

 

Cennik na rok szkolny 2016/17

Aktualne ceny zajęć wraz z czasem ich trwania znajdziecie Państwo po lewej stronie klikając

w pomarańczową zakładkę: Cennik.

Nieporęt/Legionowo/Jabłonna/Józefów/Wieliszew

Kontakt

Magdalena Wysocka
tel. 533 333 017
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis filii Nieporęt/Legionowo/Jabłonna/Józefów/Wieliszew

Witamy Państwa w oddziale Centrum Edukacyjnego Lingo Star® obejmującym teren Nieporętu, Wieliszewa, Jabłonny, Józefowa i Legionowa.

Nasza oferta obejmuje zajęcia robotyczne Robotricks oraz chemiczno-fizyczne Mały Edison.

Zajęcia prowadzimy bezpośrednio na terenie szkół podstawowych w powyższych lokalizacjach.

Dla Państwa wygody i dla bezpieczeństwa dzieci, najmłodsi uczniowie (klasy 0-3) odbierani są przez naszych instruktorów ze świetlicy, a później tam odprowadzani.

Godziny zajęć staramy się dopasować do planu lekcji dzieci, zatem istnieje możliwość utworzenia zarówno grup porannych, jak i popołudniowych. Grupy liczą maksymalnie 10-12 osób, co umożliwia indywidualny kontakt instruktora z dziećmi. W cenie kursu oferujemy także podręcznik.

Robotyka

Robotyka - Robotricks.pl - to seria kursów z elementami angielskiego, podczas których budujemy roboty i uczymy się programowania.

W ramach Robotyki oferujemy następujące kursy:

LEGO® WeDo - kurs dla dzieci młodszych (klasy 0-3)

LEGO® MindStorms EV3 ((klasy 4-6)

Podczas zajęć dzieci pracują w zespołach 2-osobowych. Każda para ma do dyspozycji komputer z pełnym oprogramowaniem Lego, zestaw klocków i elektroniki LEGO. Każe dziecko otrzymuje także podręcznik.

 

Mały Edison

Mały Edison to kurs dla dzieci w wieku 4-10 lat poświęcony bezpiecznym doświadczeniom i eksperymentom fizycznym i chemicznym.

Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć naukę w naszej szkole w roku szkolnym 2016/17. Zapisów nowych uczniów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce Kontakt.

 

Zespół filii Nieporęt/Legionowo/Jabłonna/Józefów/Wieliszew


Magdalena WysockaMagdalena Wysocka
 - dyrektor filii Legionowo / Józefów/ Wieliszew / Jabłonna

Zapraszamy na nasze zajęcia! Moim pragnieniem jest, by nasza wspólna przygoda z nauką stanie się początkiem pasji na całe życie!

 

 

 

Instruktorzy zajęć

Każdy instruktor rozpoczynający pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny, jak i praktyczny. Ponadto instruktorzy Lingo-Star® W ciągu roku szkolnego regularnie uczestniczą w dodatkowych szkoleniach. To osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie, ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki.

 

Cennik na rok szkolny 2016/17

Aktualne ceny zajęć wraz z czasem ich trwania znajdziecie Państwo po lewej stronie klikając

w pomarańczową zakładkę: Cennik.

Stare Babice/Borzęcin/Izabelin

Kontakt

EDU-FUN Bartłomiej Nowak

ul. R. Dmowskiego 70B lok.17

05-850 Ożarów Mazowiecki

Nip 118-192-71-60

Nr konta bankowego: 12 1140 2004 0000 3602 7642 4730

(firma działająca na zasadzie franczyzy Lingo-Star)

 

Tel 514 867 137

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opis filii Stare Babice/Borzęcin/Izabelin

Witamy Państwa w naszej filii, która obejmuje teren Starych Babic, Izabelina, a także Borzęcina.

Od 2016r. będziemy na tym terenie prowadzić zajęcia z autorskich zajęć Robotricks i Mały Edison.

Na terenie gminy Stare Babice, Izabelin, ale także przyległych terenów Warszawy czy innych gmin chcemy wprowadzić nowatorskie zajęcia Robotricks i Mały Edison, które poszerzają wiedzę Państwa podopiecznych od strony technicznej.

Zajęcia te polegają na budowaniu i programowaniu w specjalnie przygotowanej aplikacji na komputerach, robotów z klocków Lego. Kształtują one twórcze postawy dzieci, pobudzają do działania oraz bawią.

Dzięki wypracowanym technikom i metodom pracy z dziećmi, w naszym oddziale nie tworzymy grup powyżej 10 osób, dzięki czemu lektor ma czas na indywidualny kontakt z dziećmi, natomiast dzieci mogą skupić się na tym co robią.

Zajęcia są prowadzone na terenie szkół w godzinach świetlicowych, także Państwa dzieci mogą aktywnie i twórczo spędzić czas w oczekiwaniu na lekcje. Dużym komfortem zarówno dla Państwa jak i dzieci jest opieka naszych instruktorów, którzy zabierają dzieci na zajęcia tuż przed nimi, a także po ich zakończeniu odprowadzają na świetlicę.

Każdy 2 osobowy zespół w czasie zajęć ma do swojej dyspozycji:

  • komputer z pełnym oprogramowaniem Lego
  • zestaw klocków i elektroniki LEGO WeDo
  • kontent do nauki języka angielskiego (materiały GRATIS)
  • fachową pomoc trenera prowadzącego zajęcia.

Na koniec roku szkolnego odbywają się oficjalne zakończenia kursów-

specjalnie na te okazje uczniowie do klasy 3 Szkoły Podstawowej na kursach przygotowują podsumowujące prezentacje, zaś starsi uczniowie projekty multimedialne.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do kontynuowania nauki i zabawy na zajęciach w roku szkolnym 2016/17 oraz zapraszamy wszystkich tych , którzy chcieliby dopiero rozpocząć z nami przygodę.

Zapisów nowych uczniów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce Kontakt a uczniów kontynuujących naukę prosimy o kontakt mailowy (lingonet(at)lingostar.pl) lub telefoniczny.

 

Zespół filii Stare Babice/Borzęcin/Izabelin


Bartłomiej NowakBartłomiej Nowak
 - dyrektor filii

Witam Państwa serdecznie,

Nazywam się Bartłomiej Nowak i jestem instruktorem robotyki od 2015. W roku szkolnym 2016-2017 nie tylko będę zarządzał filią ale również prowadził zajęcia na terenie gmin Stare Babice, Izabelin, a także dzielnicy Bemowa i okolic. Z dziećmi pracuję praktycznie od momentu gdy skończyłem 18 lat czyli prawie 10 lat. Pasję do pracy z dziećmi odziedziczyłem po mojej mamie, która w pełni oddana jest do tej pory pracy dydaktyczno-wychowaczej. Wieloletnie obycie wśród dzieci sprawia, że w ich towarzystwie czuję się swobodnie i w pełni mogę skupić się na ich edukacji. Mam nadzieję, że mój entuzjazm i oddanie aktywne prowadzenie zajęć w pełni usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające dzieci a strona organizacyjna naszych kursów również spełni Państwa oczekiwania

 

Lektorzy/Instruktorzy zajęć

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiemy o tym i dlatego do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo-Star® przywiązujemy szczególną uwagę. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w filii Grodzisk Mazowiecki i okolice to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo-Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.

 

Cennik na rok szkolny 2016/17

Aktualne ceny zajęć wraz z czasem ich trwania znajdziecie Państwo po lewej stronie klikając

w pomarańczową zakładkę: Cennik.

Tomaszów Mazowiecki/Rawa Mazowiecka/Skierniewice

Kontakt

tel. 533 926 438

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook: lingostar.rawa

 

Dane do przelewów:

Projekt PPS Patryk Sobala

ul. Kwiatowa 3, 96-130 Głuchów

69 1050 1575 1000 0092 0299 7954

 

 

Opis filii Tomaszów Mazowiecki / Rawa Mazowiecka / Skierniewice

 

Witamy serdecznie na stronie naszej filii.

 

Chociaż jesteśmy związani ze szkołą LINGO-­STAR® od lat, działalność na terenie Rawy Mazowieckiej i Tomaszowa Mazowieckiego zaczęliśmy we wrześniu 2015 roku. Bardzo się cieszymy z ciepłego przyjęcia i entuzjastycznych reakcji zarówno dzieci jak i rodziców. Nasza praca jest również naszą pasją, dlatego obraliśmy sobie za cel ciągłe podnoszenie jakości oferowanych zajęć i rozszerzanie naszej oferty.

 

 

 

Niektóre placówki, w których dostępne są nasze zajęcia:

 

SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

 

SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

 

MGOK Biała Rawska

 

SP w Chodnowie

 

SP w Sadkowicach

 

ZSP nr 1 (SP nr 13) w Tomaszowie Mazowieckim

 

SP w Czerniewicach

 

Oddziale SP 4  w Gimnazjum nr 1

 

SP 7 w Skierniewicach

 

 

 

Jeżeli chciałbyś abyśmy prowadzili zajęcia w Twojej szkole skontaktuj się z nami!

 

Obecnie oferujemy następujące kursy: Mały Edison, Robotricksdla klas 0-3 SP, Robotricksdla klas 4-7 SP.

 

Jesteśmy pewni, że ucząc się razem z nami dzieci odnajdą dużą radość w poznawaniu nowych, niezwykłych rzeczy a rodzice – satysfakcję z obserwowania szybkich postępów.

 

 

 


Foto Patryk

Patryk Sobala – dyrektor filii

W szkole LINGO-­STAR® pracuję od 2014r. Jako absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zajmuję się przede wszystkim sprawami administracyjno-­organizacyjnymi w filii Tomaszów Maz./ Rawa Maz./Skierniewice, ale moją prawdziwą pasją jest prowadzenie zajęć robotycznych.

Moja historia współpracy ze szkołą LINGO­-STAR® zaczęła się od pracy w dziale rozliczeń. Następnie przez rok wspierałem administracyjnie filię Lingo­Star® w Poznaniu. Wobec zmian w życiu prywatnym przeprowadziłem się w okolice Rawy Mazowieckiej, gdzie zacząłem pełnić obowiązki dyrektora filii.

Z każdym rokiem ulepszamy funkcjonowanie szkoły i jesteśmy zawsze otwarci na Państwa uwagi dotyczące naszych zajęć

Wierzę w to, że nasze zajęcia są wyjątkową ofertą na rynku edukacyjnym, ponieważ łączą wartościowe programy z ciekawą formą.

Zależy mi na tym by uczniowie oraz ich rodzice i opiekunowie byli zadowoleni z usług naszej szkoły dlatego jestem otwarty na Państwa sugestie, uwagi i zapraszam do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznego 533926438.

 

Instruktorzy zajęć

Instruktor jest jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiemy o tym i dlatego do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo­Star® przywiązujemy szczególną uwagę. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Instruktorzy uczący w naszej filii to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Regularnie uczestniczą oni w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

 

Cennik na rok szkolny 2016/17

Aktualne ceny zajęć wraz z czasem ich trwania znajdziecie Państwo po lewej stronie klikając

w pomarańczową zakładkę: Cennik.

Kontakt

Lingo-Star® Sp. z o.o.

Sekretariat 9.00 - 17.00
Tel.: 22 / 374 02 59
Tel.: 793 402 902
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze oddziały

Elbląg, Gdańsk, Grodzisk Mazowiecki, Grójec,

Hajnówka,Legionowo/ Jabłonna,

Łódź/Pabianice,Marki,Ożarów Mazowiecki,

Otwock, Piaseczno,Piastów,Poznań, Pruszków,

Stare Babice/Izabelin,Tarczyn,Tomaszów Maz.

/Rawa Maz, Warszawa, Wrocław, Ząbki

Zapisy na kursy

By zapisać dziecko na nasze kursy korzystając
z formularza zgłoszeniowego przejdź do zakładki
“Kontakt”, bądź kliknij tutaj.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję cookies z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information