Ożarów Mazowiecki

Kontakt

tel. 22/374 02 59 , 793 402 902
mail: lingostar(at)lingostar.pl

Godziny pracy biura:

Poniedziałek 8.00 – 18.00

Wtorek 8.00 – 18.00

Środa 10.30 – 18.30

Czwartek 8.00-18.00

Piątek 8.00-16.00

Dane do przelewów:

ZAJĘCIA JĘZYKOWE:

59 1140 2004 0000 3202 7527 7249

ROBOTRICKS z angielskim, Minecraft:

59 1140 2004 0000 3202 7527 7249

ZAJĘCIA POLSKOJĘZYCZNE (Mały Edison, klasa pianina, śpiewu):

05 1140 2004 0000 3802 7527 7248

LINGO-STAR Sp.z o.o., ul.Korfantego 1, 05-850 Ożarów Maz.

W tytule przelewu prosimy o wpisanie : numer Id ucznia, za jaki kurs jest wnoszona wpłata, ewentualnie określenie za co wnoszona jest opłata . Przykład: „345, Kurs języka angielskiego, 1 rata.”

 

Opis filii Ożarów Maz.

Witamy Państwa serdecznie w ożarowskiej-centralnej filii szkoły Lingo-Star.

W tym oddziale prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Ożarowa Maz, Ołtarzewa i okolic tych miejscowości. Nasza szkoła stacjonarna mieści się w bardzo bliskiej odległości (ok. 100m) od SP nr 1 i ok. 1km od SP nr 2 dlatego oferujemy dzieciom z klas 0-3 z tych szkół możliwość przyprowadzenia ( z SP nr 1 ) lub dowiezienia ( z SP nr 2) na nasze zajęcia tak by zajęcia odbyły się w czasie pobytu dziecka na świetlicy szkolnej. W naszej placówce oferujemy zajęcia językowe (j.angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski i japoński) , zajęcia robotyczne , chemiczno-fizyczne Mały Edison, paleontologiczne Dino Świat, muzyczne (nauka gry na pianinie, na bębnach oraz nauka śpiewu) oraz od września 2015 wprowadzamy nowe zajęcia: Lingo Art Class – zajęcia plastyczne.

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy już uczyli się z nami do kontynuowania nauki w naszej szkole od września 2018 oraz wszystkich tych , którzy chcieliby rozpocząć naukę w naszej szkole. Dołożymy wszelkich starań by czas spędzony w naszej szkole był nie tylko efektywny ale i przyjemny!

Zespół filii Ożarów Maz.

Natalia Witek – dyrektor główny Grupy Edukacyjnej Lingo-Star®

Witam Państwa serdecznie,

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa dzieci do nauki w filii Ożarów Maz w której też mieści się siedziba główna Lingo-Star®. W naszej placówce położnej przy ul. Korfantego 1 , w pięknej części Ożarowa , od roku 2012 uczniowie mogą korzystać z oferty zajęć Lingo-Star®. Początki historii oddziału w Ożarowie sięgają roku 2009 kiedy to kursy odbywały się na miejscu w szkole podstawowej nr 1 i 2 w Ożarowie Maz. Coraz jednak większe trudności z dostępnością sal w tych szkołach ze względu na powiększająca się liczbę dzieci w wieku szkolnym sprawiły, że podjęta została decyzja o otwarciu szkoły stacjonarnej w bliskiej odległości od obu szkół. Z dużą radością i satysfakcją obserwuję rozwój filii w Ożarowie. W pierwszym roku uczyło się ok. 20 uczniów, w roku szkolnym 2014/15 już 214 osób. Wiem, ze nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie naszych wszystkich nauczycieli, współpracowników oraz rodziców i samych uczniów za co serdecznie dziękuję.

Staramy się by nasza szkołą w Ożarowie była takim przyjaznym miejscem: dla uczniów, rodziców, opiekunów, naszych nauczycieli, by było miło spędzać tu czas i chciało się do tego miejsca wracać. Wiemy, że taka atmosfera przynosi ogromne efekty w nauczaniu i pomimo, że intensywność i solidność naszych kursów jest dla nas bardzo ważna to chcemy dołożyć do tego jeszcze sprzyjającą atmosferę 🙂 dlatego nie brakuje u nas zacisznych „kącików” gdzie dzieci mogą sobie wygodnie posiedzieć i poczekać na zajęcia, książek w różnych językach obcych, które można sobie poczytać przed zajęciami lub wypożyczyć do domu oraz okazji do spotkań w bardziej nieformalnej atmosferze by po prostu lepiej się poznać (do tego celu służą np. nasze Soboty z Lingo 🙂

Chciałabym Państwa zapewnić, że zawsze możecie Państwo zgłosić do mnie swoje spostrzeżenia, uwagi, pochwały 🙂 na email : natalia.witek(at)lingostar.pl. Staramy się podchodzić w Lingo-Star indywidualnie do każdego ucznia i Państwa sugestie, spostrzeżenia, wskazówki są nieocenione i wpływają na jeszcze bardziej efektywną ocenę pracy Państwa dziecka.

Do zobaczenia na zajęciach w roku szkolnym !

Natalia Witek

Lektorzy/Instruktorzy zajęć

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiemy o tym i dlatego do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo-Star® przywiązujemy szczególną uwagę. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w filii Ożarów to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo-Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.

 

Cennik na rok szkolny 2018/19- kliknij