Poznań

Kontakt

tel. 793097939
mail: poznan@lingostar.pl

Opis filii Poznań

Witamy serdecznie w oddziale szkoły LINGO­STAR® znajdującym się na terenie miasta Poznania oraz okolic.

Celem zajęć jest nie tylko przekazywania wiedzy dzieciom w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym ale przede wszystkim zajęcia oferowane przez filię Poznań to wzbudzanie ciekawości oraz kreatywnego myślenia wśród dzieci.

Zajęcia prowadzimy bezpośrednio na terenie szkół oraz przedszkoli w godzinach świetlicowych.

Filia Poznań w roku szkolnym 2016/2017 oferuje następujące kursy:

Mały Edison – doświadczalnie badamy świat i prawa natury, a zabawa pobudza do myślenia i otwiera dziecko na nauki ścisłe.

ROBOTRICKS. Jest to jeden z naszych najciekawszych i najbardziej wszechstronnie rozwijających kursów i bardzo dobra droga do efektywnego rozwoju w kierunku nauk ścisłych.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do rozpoczęcia nauki w roku szkolnym 2016/17. Zapisów nowych uczniów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania telefonicznie i mailowo.

Zespół filii Poznań


Sylwia Łowicka
 – dyrektor filii Poznań

Jestem absolwentką wydziału Technologii Chemicznej na Politechnice Poznańskiej oraz wieloletnim instruktorem rekreacji ruchowej ze spec. jazda konna. Swoją przygodę ze szkołą Lingo Star rozpoczęłam niedawno, w roku szkolnym 2015/2016 miałam przyjemność prowadzić polskojęzyczne kursy Mały Edison, praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję, a dzięki zaangażowaniu i sercu wkładanemu w pracę z najmłodszymi, zyskuję również uznanie swojej pracy przez rodziców dzieci powierzonych mojej opiece.

 

 

 

Lektorzy/Instruktorzy zajęć

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiedząc o tym dbamy aby nasi nauczyciele byli pod każdym względem profesjonalistami. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo­Star®. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w filii Pabianice/ Łódź to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo- Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.