Pruszków / Nowa Wieś

Kontakt

LINGO-STAR Sp.z o.o.

ul.Korfantego 1

05-850 Ożarów Maz.

22/3740259 , 793 402 902
mail: lingostar(at)lingostar.pl

Godziny pracy biura:

Poniedziałek 8.00 – 18.00

Wtorek 8.00 – 18.00

Środa 10.30 – 18.30

Czwartek 8.00-18.00

Piątek 8.00-16.00

Dane do przelewów:
ZAJĘCIA JĘZYKOWE standardowe:
59 1140 2004 0000 3202 7527 7249

ROBOTRICKS z angielskim:
59 1140 2004 0000 3202 7527 7249

ZAJĘCIA POLSKOJĘZYCZNE (Mały Edison)
05 1140 2004 0000 3802 7527 7248

W tytule przelewu prosimy o wpisanie : numer Id ucznia, za jaki kurs jest wnoszona wpłata, ewentualnie określenie za co wnoszona jest opłata. Przykład: „345, Kurs języka angielskiego, 1 rata.”

Opis filii Pruszków/Nowa Wieś

Witamy Państwa w oddziale naszej szkoły obejmującym teren Pruszkowa oraz Nowej Wsi Warszawskiej.

Od 2004r nieprzerwanie oferujemy Państwu w tym oddziale różne formy aktywności językowych prowadząc zajęcia na terenie SP nr 1, SP nr 6 w Pruszkowie oraz w SP w Nowej Wsi.

Oferta naszego oddziału obejmuje zajęcia językowe (angielski, niemiecki, hiszpański), robotyczne, chemiczno-fizyczne Mały Edison® oraz paleontologiczne Dino Świat. Dzięki wieloletniej współpracy z tymi szkołami w kursach Lingo-Star ® wzięło udział już wielu uczniów. W samym roku szkolnym 2014/15 było ich prawie 300. Zajęcia prowadzimy bezpośrednio na terenie tych szkół lub w jej bliskiej odległości, w godzinach świetlicowych, co jest niezmiernie dużym ułatwieniem dla wszystkich rodziców. Na terenie SP nr 1 oraz w SP w Nowej Wsi zajęcia mogą się odbywać zarówno w godzinach porannych (dla dzieci uczęszczających do szkoły na II zmianę) jak i w godzinach popołudniowych. W SP nr 6 oferujemy zajęcia popołudniowe. Nasi najmłodsi kursanci są odbierani ze świetlicy, a po skończonych zajęciach odprowadzani na miejsce. Na koniec roku szkolnego odbywają się oficjalne zakończenia kursów-specjalnie na te okazje uczniowie do klasy 3 Szkoły Podstawowej na kursach językowych przygotowują przedstawienia artystyczne, zaś starsi uczniowie projekty multimedialne.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do kontynuowania nauki w roku szkolnym 2016/17 oraz zapraszamy wszystkich tych , którzy chcieliby rozpocząć naukę w naszej szkole. Zapisów nowych uczniów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce Kontakt a uczniów kontynuujących naukę prosimy o kontakt mailowy (lingonet(at)lingostar.pl) lub telefoniczny.

Kierownik oddziału

 

natalia witekNatalia Witek – dyrektor główny Grupy Edukacyjnej Lingo-Star®

Witam Państwa serdecznie,

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa dzieci do nauki w filii Pruszków/Nowa Wieś. Ta filia jest mi szczególnie bliska gdyż to właśnie tu (dokładnie na terenie SP nr 1 w Pruszkowie) już blisko 12 lat temu zaczęła swoją działalność szkoła Lingo-Star®. Nieprzerwanie od tego czasu ja również pomimo wielu obowiązków wypływających z racji mojej funkcji dyrektora głównego Lingo-Star® pracuję dydaktycznie na terenie tej filii prowadząc zajęcia językowe, które sprawiają mi tak wiele radości gdyż ich odbiorcą są najlepsi , najwdzięczniejsi uczniowie- DZIECI!

W tej filii wiele się dzieje: uczniowie korzystają z naszych zajęć językowych ucząc się bardzo często dwóch języków w Lingo-Star równocześnie, dodatkowo już 3 rok miłośnicy robotyki będą brali udział w zajęciach Robotricks, które to zajęcia zawierają również elementy j.angielskiego oraz ogromnym powodzeniem cieszą się zajęcia fizyczno-chemiczne Mały Edison®.

Rozwój tej filii ( w pierwszym roku było to ok. 18 uczniów, w roku szkolnym 2014/15 prawie 300 i w latach następnych nastąpił dalszy rozwój Lingo-Star) nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie naszych wszystkich nauczycieli, współpracowników oraz rodziców) i samych uczniów za co serdecznie dziękuję. Jako dyrektor tego oddziału chcę Państwa zapewnić, że zawsze możecie Państwo zgłosić do mnie swoje spostrzeżenia, uwagi, pochwały na email : natalia.witek(at)lingostar.pl. Staramy się podchodzić w Lingo-Star indywidualnie do każdego ucznia i Państwa sugestie, spostrzeżenia, wskazówki są nieocenione i wpływają na jeszcze bardziej efektywną ocenę pracy Państwa dziecka.

Do zobaczenia w roku szkolnym 2018/19

Natalia Witek

 

Lektorzy/Instruktorzy zajęć

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiemy o tym i dlatego do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo-Star® przywiązujemy szczególną uwagę. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w filii Pruszków/Nowa Wieś to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo-Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.

 

Cennik na rok szkolny 2018/19