Stare Babice / Borzęcin / Izabelin

Kontakt

EDU-FUN Bartłomiej Nowak

ul. R. Dmowskiego 70B lok.17

05-850 Ożarów Mazowiecki

Nip 118-192-71-60

Nr konta bankowego: 12 1140 2004 0000 3602 7642 4730

(firma działająca na zasadzie franczyzy Lingo-Star)

 

Tel 514 867 137

bartek.nowak(at)lingostar.pl

 

Opis filii Stare Babice/Borzęcin/Izabelin

Witamy Państwa w naszej filii, która obejmuje teren Starych Babic, Izabelina, a także Borzęcina.

Od 2016r. będziemy na tym terenie prowadzić zajęcia z autorskich zajęć Robotricks i Mały Edison.

Na terenie gminy Stare Babice, Izabelin, ale także przyległych terenów Warszawy czy innych gmin chcemy wprowadzić nowatorskie zajęcia Robotricks i Mały Edison, które poszerzają wiedzę Państwa podopiecznych od strony technicznej.

Zajęcia te polegają na budowaniu i programowaniu w specjalnie przygotowanej aplikacji na komputerach, robotów z klocków Lego. Kształtują one twórcze postawy dzieci, pobudzają do działania oraz bawią.

Dzięki wypracowanym technikom i metodom pracy z dziećmi, w naszym oddziale nie tworzymy grup powyżej 10 osób, dzięki czemu lektor ma czas na indywidualny kontakt z dziećmi, natomiast dzieci mogą skupić się na tym co robią.

Zajęcia są prowadzone na terenie szkół w godzinach świetlicowych, także Państwa dzieci mogą aktywnie i twórczo spędzić czas w oczekiwaniu na lekcje. Dużym komfortem zarówno dla Państwa jak i dzieci jest opieka naszych instruktorów, którzy zabierają dzieci na zajęcia tuż przed nimi, a także po ich zakończeniu odprowadzają na świetlicę.

Każdy 2 osobowy zespół w czasie zajęć ma do swojej dyspozycji:

  • komputer z pełnym oprogramowaniem Lego
  • zestaw klocków i elektroniki LEGO WeDo
  • kontent do nauki języka angielskiego (materiały GRATIS)
  • fachową pomoc trenera prowadzącego zajęcia.

Na koniec roku szkolnego odbywają się oficjalne zakończenia kursów-

specjalnie na te okazje uczniowie do klasy 3 Szkoły Podstawowej na kursach przygotowują podsumowujące prezentacje, zaś starsi uczniowie projekty multimedialne.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do kontynuowania nauki i zabawy na zajęciach w roku szkolnym 2018/19 oraz zapraszamy wszystkich tych , którzy chcieliby dopiero rozpocząć z nami przygodę.

Zapisów nowych uczniów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce Kontakt a uczniów kontynuujących naukę prosimy o kontakt mailowy (lingonet(at)lingostar.pl) lub telefoniczny.

Zespół filii Stare Babice/Borzęcin/Izabelin


Bartłomiej Nowak
 – dyrektor filii

Witam Państwa serdecznie,

Nazywam się Bartłomiej Nowak i jestem instruktorem robotyki od 2015. W roku szkolnym 2016-2017 nie tylko będę zarządzał filią ale również prowadził zajęcia na terenie gmin Stare Babice, Izabelin, a także dzielnicy Bemowa i okolic. Z dziećmi pracuję praktycznie od momentu gdy skończyłem 18 lat czyli prawie 10 lat. Pasję do pracy z dziećmi odziedziczyłem po mojej mamie, która w pełni oddana jest do tej pory pracy dydaktyczno-wychowaczej. Wieloletnie obycie wśród dzieci sprawia, że w ich towarzystwie czuję się swobodnie i w pełni mogę skupić się na ich edukacji. Mam nadzieję, że mój entuzjazm i oddanie aktywne prowadzenie zajęć w pełni usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające dzieci a strona organizacyjna naszych kursów również spełni Państwa oczekiwania

 

Lektorzy/Instruktorzy zajęć

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiemy o tym i dlatego do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo-Star® przywiązujemy szczególną uwagę. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w filii Grodzisk Mazowiecki i okolice to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo-Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.