Warszawa Ochota / Ursus / Włochy / Piastów

Kontakt

Magdalena Żukowska
tel. 504 628 474
mail: magda.zukowska@lingostar.pl

 

Dane do przelewów:

Flying Colours Magdalena Żukowska

ul. I. Skorupki 8/85

05-820 Piastów

80 1140 2004 0000 3502 7639 4164

W tytule przelewu prosimy o wpisanie : numer Id ucznia, za jaki kurs jest wnoszona wpłata, ewentualnie określenie za co wnoszona jest opłata. Przykład: „345, Kurs języka angielskiego, 1 rata.”

Opis filii Warszawa Ochota/Ursus/Włochy/Piastów

Witamy Państwa serdecznie w oddziale Centrum Edukacyjnego Lingo Star®, który obejmuje obszar Warszawy Ochoty, Ursus Skorosze, Włoch oraz Piastowa mając nadzieją wkraczamy, że dostarczymy zarówno dzieciom jak i rodzicom wiele nowych i wartościowych przeżyć, dużo zabawy i przede wszystkim – wiedzy.

Oferta naszej filii obejmuje zajęcia językowe (język angielski), robotyczne Robotricks, chemiczno-fizyczne Mały Edison® oraz paleontologiczne Dino Świat.

Zajęcia prowadzimy bezpośrednio na terenie szkół podstawowych w powyższych dzielnicach lub w lokalach położonych w bliskiej odległości od nich tak, aby zapewnić jak największą wygodę zarówno dzieciom, jak i osobom przyprowadzającym je i odbierającym ze szkoły. Najmłodsi uczniowie (z klas 0-3) odbierani są przez naszych lektorów i instruktorów ze świetlicy, a później tam odprowadzane – chcemy zapewnić maksimum bezpieczeństwa i wygody wszystkim uczęszczającym na nasze zajęcia oraz ułatwić pracę rodzica. Godziny, w których odbywają się zajęcia są zarówno poranne, jak i popołudniowe. Wkładamy dużo starań w to, aby układ naszych zajęć stworzony był w taki sposób, aby wygodnie korespondował z lekcjami szkolnymi uczniów danej klasy.

Wszystkie zajęcia prowadzimy dbając o najwyższy poziom nauczania dzieci i młodzieży. Bardzo cenimy sobie profesjonalizm, dlatego też wszyscy nasi lektorzy i instruktorzy kursów specjalistycznych są bardzo dobrze przeszkoleni, a poziom ich pracy jest regularnie sprawdzany. Ponadto wiemy, jak ważne jest podejście do ucznia, dlatego też wybieramy tylko tych nauczycieli, którzy czerpią radość i satysfakcję z pracy z dziećmi. Podczas zajęć uczniowie pracują w oparciu o sprawdzone metody, a oprócz tego co roku organizujemy szereg wydarzeń, które mają na celu urozmaicić proces nauczania, poszerzyć horyzonty dzieci oraz wreszcie trochę się pobawić J Możemy tu wymienić Pancake Day, Christmas Fun czy Easter Egg Hunt, czy też coroczne przedstawienia kończące kursy.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do zapoznania się szczegółowo z szeroką ofertą naszych zajęć. Zapisów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce Kontakt, klikając w nazwę filii. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr. 504 628 474

Kierownik filii Warszawa Ochota/Ursus/Włochy/Piastów


Magdalena Żukowska
 – dyrektor filii

Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się we wczesnych latach podstawówki. Pamiętam swoje pierwsze zajęcia: ładna pani mówiła w śmiesznym, przyjemnym dla ucha języku. Wtedy angielski oznaczał dla mnie głównie zabawę, śpiewanie piosenek i dużo powtarzania. Przez lata zmieniało się to w czytanie tekstów z podręcznika, gramatykę, przygotowania do sprawdzianów i konwersacje – wszystko pod wodzą nauczyciela. Do czasu aż ze zdziwieniem odkryłam, że naprawdę to lubię! Od tamtego momentu zaczęłam sama szukać interesujących mnie tekstów, artykułów, książek i filmów – wszystkiego, co mogłabym czytać w oryginalnym języku. Pobyt w Wielkiej Brytanii tylko umocnił mnie w przekonaniu, że idę dobrą drogą. Dziś – wciąż doszkalając się zawodowo – zawsze znajdę czas na to, żeby dla przyjemności czytać i oglądać autentyczne materiały po angielsku, dzięki czemu mogę na bieżąco obserwować jak zmienia się język potoczny.

Od kilku lat mam tę wspaniałą możliwość, aby pokazywać dzieciom i młodzieży mój punkt widzenia: nauka języka to nie wykuwanie słówek i konstrukcji gramatycznych, ale prawdziwa radość i satysfakcja, że z każdym dniem wiem i rozumiem coraz więcej. Zawsze staram się, aby moi uczniowie wynosili jak najwięcej z moich zajęć, dlatego też próbuję tworzyć warunki najbardziej do tego korzystne: przyjazną atmosferę, akceptację, zabawę oraz bycie konsekwentnym. Chciałabym, żeby i dla nich język angielski stał się pasją, okazją do samorozwoju i poszukiwania własnych zainteresowań.

Od roku szkolnego 2016/2017 mam wielką przyjemność poprowadzić filię Lingo Star Warszawa Ochota, Ursus, Włochy i Piastów. Chciałabym zapewnić Państwa , że dołożę wszelkich starań, aby nasz oddział spełnił Państwa oczekiwania.

Współpracując ze szkołą językową Lingo Star od roku 2014 mam okazję pracować wśród ludzi nie tylko doskonale przygotowanych merytorycznie, ale też naprawdę kochających to, co robią. Bardzo cenię sobie to, że w Lingo Star każdy rodzic, uczeń i lektor stanowi jednostkę, o której się pamięta i o którą się dba, a nie – jak w wielkich korporacjach – zamienia w liczby. Lingo Star dba o wysokie standardy w nauczaniu dając przy tym swobodę lektorom, tak, żeby ci mogli pokazywać na zajęciach swoje pasje i dostosowywać je odpowiednio do każdej grupy. Niecierpliwie czekam na kolejny rok i kolejne młode, mądre głowy do nauki.

 

Lektorzy/Instruktorzy zajęć

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiemy o tym i dlatego do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo-Star® przywiązujemy szczególną uwagę. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w naszej filii to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo-Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.

Instruktorzy zajęć polskojęzycznych (robotyka i Mały Edison) również są zatrudniani w naszej szkole w wyniku wnikliwego procesu rekrutacyjnego. Osoby te muszą przejść testy teoretyczne i praktyczne a w ciągu roku szkolnego regularnie uczestniczyć w dodatkowych szkoleniach.

 

Cennik na rok szkolny 2018/19- kliknij