Warszawa Ursynów / Wilanów / Sadyba – tylko język angielski

Kontakt

Sekcja Język angielski

tel. 665 992 199
mail: wilanow(at)lingostar.pl

 

Dane do przelewów dla kursów język angielski standardowy:

72 1140 2004 0000 3102 7706 6423

Horizons Sp. z o.o.

ul. Hlonda 2C/44

02-972 Warszawa

 

Opis filii Warszawa Sadyba/Ursynów/Wilanów/Konstancin Jeziorna

Witamy Państwa w oddziale naszej szkoły obejmującym Ursynów, Wilanów i Sadybę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo Kursy English  oraz inne językowe.

Kursy English and Science

  • Kitchen Science®

interdyscyplinarny kurs języka angielskiego, na kursie wykonujemy najpiękniejsze i najciekawsze doświadczenia chemiczne i fizyczne

  • Human Body

interdyscyplinarny kurs języka angielskiego połączony z eksperymentami i nauką o funkcjonowaniu ciała człowieka. Materiał językowy stanowi kontynuację Kitchen Science® i jest przeznaczony dla dzieci starszych (4, ewentualnie 5 klasa szkoły podstawowej)

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć naukę w naszej szkole w roku szkolnym 2018/19. Dołożymy wszelkich starań, by czas spędzony w naszej szkole był nie tylko efektywny ale i przyjemny! Zapisów nowych uczniów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce Kontakt.

Kierownik filii Warszawa Sadyba/Ursynów/Wilanów/Konstancin Jeziorna


Michał Prażyński
 – dyrektor filii sekcja Język Angielski

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do skorzystania z oferty kierowanej przeze mnie filii. Dołożę wszelkich starań by zajęcia prowadzone przez nas spełniły oczekiwania Państwa dzieci. Gdybyście mieli Państwo do mnie pytania zachęcam do kontaktu pod nr tel 665 992 199 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”>wilanow@lingostar.pl. Kto wie, może ta wspólna, naukowa przygoda zaowocuje trwającą przez całe życie pasją.

Lektorzy

Lektor jest wizytówką każdej szkoły językowej, jednym z najważniejszych ogniw w procesie nauczania. Wiemy o tym i dlatego do procesu rekrutacji nauczycieli uczących w Lingo-Star® przywiązujemy szczególną uwagę. Każdy nauczyciel starający się o pracę w naszej szkole musi przejść zarówno test teoretyczny jak i praktyczny. Lektorzy oraz instruktorzy uczący w naszej filii to osoby nie tylko dobrze przygotowane metodycznie i lingwistycznie ale również kochające dzieci i potrafiące przekazywać im swoją wiedzę oraz zachęcać do nauki. Lektorzy oraz instruktorzy Lingo-Star® regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a przez cały czas trwania roku szkolnego nad jakością ich pracy czuwa dyrektor metodyczny.