KURSY

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • preschool - dzieci 3-5 lat
  • primary - klasy 1-7
  • teens: egzamin ósmoklasisty, maturalny
  • egzaminy YLE, PET, FCE, CAE, CPEn

KURSY

NAUKOWE

- Minecraft
- Robotricks
- Eksperymenty Mały Edison

LINGO CHEF

KURSY KULINARNE

Nauczysz się przygotowywać zdrowe śniadania, przekąski oraz pyszne obiady i kolacje.

DLACZEGO MY

 

W Lingo-Star znajdziesz zajęcia / warsztaty, które wzajemnie się uzupełniają i razem przekazują potężną dawkę wiedzy w połączeniu z zabawą i integracją z rówieśnikami.

Na każdym etapie nauki kładziemy nacisk, aby uczniowi została poświęcona należyta uwaga i aby rozbudzić w każdym z uczniów potencjał, który ma w sobie.

Ciekawe programy nauki, które nawiązują dialog ze współczesnym światem to kierunek w którym inwestujemy naszą uwagę.

WYBRANE WARSZTATY I OBOZY

Urodziny z Lingo Star

Urodziny z Lingo Star

Czy chcesz, aby URODZINY TWOJEGO DZIECKA były niezapomnianym przeżyciem? Zorganizuj je z Ungo-Star®! Możesz być pewny, że Twoje dziecko spędzi ze swoimi przyjaciółmi wspaniały czas….

czytaj dalej
Obóz zimowy 2022

Obóz zimowy 2022

‼‼ Uwaga uwaga ‼‼ ZAPISY NA OBÓZ ZIMOWY OFICJALNIE RUSZAJĄ! Wszyscy, którzy znają obozy Lingo Star wiedzą, że panuje na nich wyjątkowa atmosfera. Gwarancję sukcesu daje nam…

czytaj dalej
Winter workshops 2022

Winter workshops 2022

‼‼ Uwaga uwaga ‼‼ ZAPISY NA OBÓZ ZIMOWY OFICJALNIE RUSZAJĄ! Wszyscy, którzy znają obozy Lingo Star wiedzą, że panuje na nich wyjątkowa atmosfera. Gwarancję sukcesu daje nam…

czytaj dalej
Sparkling stories

Sparkling stories

Sparkling stories to zajęcia w języku angielskim z elementami teatru improwizowanego,  skierowane do dzieci i młodzieży powyżej 12 r.ż i  wykorzystujące techniki dramowe, narrację oraz storytelling ….

czytaj dalej

KURSY KULINARNE

Lingo Chef

Chcemy zapewnić naszym kursantom możliwie jak najszersze możliwości rozwoju. Organizując w przeszłości okazjonalne sobotnie warsztaty zauważyliśmy, że przygotowanie własnych posiłków to nie tylko wielka frajda dla dzieci, ale również nauka zdrowego odżywiania, odpowiedzialności, zorganizowania, dbałości o środowisko i dojrzałości. 

W trakcie kursu przejdziemy przez śniadania, obiady, przekąski, kolacje i desery. Nauczymy dzieci jak kroić, smażyć, gotować, panierować, blendować, ważyć, marynować i zapiekać. 

Jest to krótki, ale intensywny kurs, który pozwoli na stworzenie pełnowartościowych posiłków na cały tydzień. 

Tryb: 1,5h x 12 zajęć 

Koszt: 159 zł/rata miesięczna

WARSZTATY

Soboty z Lingo

Soboty z Lingo to bardzo lubiane, weekendowe zajęcia w formie cyklu warsztatów kulinarnych, robotycznych, artystycznych, szycia, programowania lub innych. Odbywają się w trzy/cztery soboty w miesiącu w godzinach porannych lub popołudniowych. Koszt takich zajęć to od 35 do 45 zł za jeden warsztat w daną sobotę.

Zapraszamy wszystkie dzieci, niekoniecznie te, które się u nas uczą 🙂 

 

Stacjonarne warsztaty letnie i zimowe

Warsztaty organizujemy zarówno w ferie zimowe jak i w czasie wakacji. Warsztaty odbywają się w formie tygodniowych turnusów, ale istnieje możliwość zapisania dziecka również na pojedyncze dni. Zapewniamy opiekę w godzinach 9:00-17:00.

Czym zajmujemy się na takich warsztatach? To morze zabawy! Prowadzimy zajęcia z jezyka angielskiego w formie gier i projektów, przeprowadzamy eksperymenty, gotujemy, tworzymy, szyjemy, programujemy, spędzamy czas w ogrodzie, placach zabaw i świeżym powietrzu. Nie ma nudy 🙂 

Szczegółowe informacje dostępne będą na przełomie lutego i marca.

OBOZY WYJAZDOWE

 

Nasze obozy to już legenda! Organizujemy wyjazdy od 2008 roku i przez ten czas opracowaliśmy wakacyjny zestaw idealny: zestaw zajęć językowych, teatralnych, robotycznych, programowania i eksperymentów w połączeniu z zabawą w wodzie, na nartach, na boisku lub w lesie oraz całym zestawem wieczornych atrakcji. Dzieci, które raz z nami pojadą, później wracają co rok. Nie ma co ukrywać, sami uwielbiamy atmosferę naszych obozów – bardzo często ci sami wychowawcy jeżdżą latami na kolejne turnusy. 

Szczegółowa oferta na nowy rok dostępna będzie już w styczniu 🙂

ZAPISZ SIĘ

NA ZAJĘCIA

W Lingo-Star znajdziesz zajęcia językowe, kursy i warsztaty, które uzupełniają się wzajemnie
i razem przekazują potężną dawkę wiedzy
w połączeniu z zabawą i integracją.

Serdecznie zapraszamy