KURSY

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • preschool - dzieci 3-5 lat
  • primary - klasy 1-7
  • teens: egzamin ósmoklasisty, maturalny
  • egzaminy YLE, PET, FCE, CAE, CPEn

KURSY

NAUKOWE

- Minecraft
- Robotricks
- Eksperymenty Mały Edison

LINGO CHEF

KURSY KULINARNE

Nauczysz się przygotowywać zdrowe śniadania, przekąski oraz pyszne obiady i kolacje.

DLACZEGO MY

 

W Lingo-Star znajdziesz zajęcia / warsztaty, które wzajemnie się uzupełniają i razem przekazują potężną dawkę wiedzy w połączeniu z zabawą i integracją z rówieśnikami.

Na każdym etapie nauki kładziemy nacisk, aby uczniowi została poświęcona należyta uwaga i aby rozbudzić w każdym z uczniów potencjał, który ma w sobie.

Ciekawe programy nauki, które nawiązują dialog ze współczesnym światem to kierunek w którym inwestujemy naszą uwagę.

KURSY KULINARNE

Lingo Chef

Chcemy zapewnić naszym kursantom możliwie jak najszersze możliwości rozwoju. Organizując w przeszłości okazjonalne sobotnie warsztaty zauważyliśmy, że przygotowanie własnych posiłków to nie tylko wielka frajda dla dzieci, ale również nauka zdrowego odżywiania, odpowiedzialności, zorganizowania, dbałości o środowisko i dojrzałości. 

W trakcie kursu przejdziemy przez śniadania, obiady, przekąski, kolacje i desery. Nauczymy dzieci jak kroić, smażyć, gotować, panierować, blendować, ważyć, marynować i zapiekać. 

Jest to krótki, ale intensywny kurs, który pozwoli na stworzenie pełnowartościowych posiłków na cały tydzień. 

Tryb: 1,5h x 12 zajęć 

Koszt: 159 zł/rata miesięczna

WARSZTATY

Soboty z Lingo

Soboty z Lingo to bardzo lubiane, weekendowe zajęcia w formie cyklu warsztatów kulinarnych, robotycznych, artystycznych, szycia, programowania lub innych. Odbywają się w trzy/cztery soboty w miesiącu w godzinach porannych lub popołudniowych. Koszt takich zajęć to od 35 do 45 zł za jeden warsztat w daną sobotę.

Zapraszamy wszystkie dzieci, niekoniecznie te, które się u nas uczą 🙂 

 

Stacjonarne warsztaty letnie i zimowe

Warsztaty organizujemy zarówno w ferie zimowe jak i w czasie wakacji. Warsztaty odbywają się w formie tygodniowych turnusów, ale istnieje możliwość zapisania dziecka również na pojedyncze dni. Zapewniamy opiekę w godzinach 9:00-17:00.

Czym zajmujemy się na takich warsztatach? To morze zabawy! Prowadzimy zajęcia z jezyka angielskiego w formie gier i projektów, przeprowadzamy eksperymenty, gotujemy, tworzymy, szyjemy, programujemy, spędzamy czas w ogrodzie, placach zabaw i świeżym powietrzu. Nie ma nudy 🙂 

Szczegółowe informacje dostępne będą na przełomie lutego i marca.

OBOZY WYJAZDOWE

 

Nasze obozy to już legenda! Organizujemy wyjazdy od 2008 roku i przez ten czas opracowaliśmy wakacyjny zestaw idealny: zestaw zajęć językowych, teatralnych, robotycznych, programowania i eksperymentów w połączeniu z zabawą w wodzie, na nartach, na boisku lub w lesie oraz całym zestawem wieczornych atrakcji. Dzieci, które raz z nami pojadą, później wracają co rok. Nie ma co ukrywać, sami uwielbiamy atmosferę naszych obozów – bardzo często ci sami wychowawcy jeżdżą latami na kolejne turnusy. 

Szczegółowa oferta na nowy rok dostępna będzie już w styczniu 🙂

ZAPISZ SIĘ

NA ZAJĘCIA

W Lingo-Star znajdziesz zajęcia językowe, kursy i warsztaty, które uzupełniają się wzajemnie
i razem przekazują potężną dawkę wiedzy
w połączeniu z zabawą i integracją.

Serdecznie zapraszamy