ZAPISZ SIĘ NA KURS

CO ZYSKUJESZ?

 • kursy ze świetną metodyką
 • doświadczonych, profesjonalnych lektorów
 • dostęp do dziennika elektronicznego
 • dostęp do materiałów online do nauki
 • wsparcie metodyka szkoły
 • wsparcie psychologa
 • atmosferę wsparcia i rozwoju (we care<3)
 • przynależność do szkoły z 20-letnim doświadczeniem
 • wygodne płatności: miesięczne, semestralne lub roczne
 • dodatkowe aktywności dla dzieci: warsztaty weekendowe, letnie, eventy tematyczne, nocowanki

SUMMER CAMP 2024

ZAPRASZAMY NA LETNI WYJAZD Z LINGO

  • DWA TURNUSY
  • MegaFajna Kadra
  • TYLKO 2790,00 zł
  • Sprawdzona lokalizacja - SIELPIA

SUMMER WORKSHOPS 2024

ZAPRASZAMY NA LETNIE WARSZTATY STACJONARNE

codzienne zabawy w basenie
angielski, Minecraft
robotyka, eksperymenty
warsztaty artystyczne i DIY warsztaty kulinarne
poszukiwanie skarbów
sporty, gry i integracja
strefa ciszy, kino i popcorn
5-DNIOWE TURNUSY

LINGO CHEF

KURSY KULINARNE

Nauczysz się przygotowywać zdrowe śniadania, przekąski oraz pyszne obiady i kolacje.

KURSY

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 • preschool - dzieci 3-5 lat
 • primary - klasy 1-7
 • teens: egzamin ósmoklasisty, maturalny
 • egzaminy YLE, PET, FCE, CAE, CPEn

KURSY

NAUKOWE

- Minecraft
- Robotricks
- Eksperymenty Mały Edison

O NAS

 

Początek działalności LINGO-STAR® to 2004 rok. Założycielką szkoły jest Natalia Witek, filolożka i lingwistka, doświadczona dydaktyczka i pasjonatka nauczania języków, autorka popularnych książek do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Początkowo siedziba szkoły mieściła się w Warszawie przy Rondzie ONZ, gdzie prowadziliśmy zajęcia językowe zarówno dla dorosłych jak i młodzieży i dzieci. W 2004 roku powstała pierwsza zewnętrzna placówka LINGO-STAR® w Pruszkowie, a niedługo później centrala i biuro zostało przeniesione także pod Warszawę, do Ożarowa Mazowieckiego.

Rok 2007 to kolejny rok zmian: włączamy do oferty LINGO-STAR® nasze autorskie interdyscyplinarne kursy do nauki języka angielskiego – do tej pory jedyne tego rodzaju na rynku usług edukacyjnych w Polsce. Działanie to zapoczątkowało dynamiczny rozwój szkoły i było przełomowym punktem w naszej historii. Pierwszym autorskim programem, jaki zaproponowaliśmy naszym uczniom był interdyscyplinarny kurs do nauki angielskiego Kitchen Science (praca tandemu autorskiego Natalii Witek i Iwony Plater – Zyberk). Szybko stał się naszym znakiem rozpoznawczym, ulubionym kursem naszych dzieci, i – co jest dla nas powodem do ogromnej dumy i radości – zyskał uznanie i bardzo dobre recenzje specjalistów. Jednym z nich jest Andy Edwins – native speaker i nauczyciel języka angielskiego z tytułem DELTA, uczący w renomowanej brytyjskiej rządowej szkole językowej. Od września 2015 r. Kitchen Science jest integralną częścią każdego kursu języka angielskiego w klasach 0-III i nadal cieszy się ogromną popularnością. Dla nas najważniejsze jest, że od lat przynosi wymierne efekty w nauce angielskiego a jednocześnie pozwala dzieciom budować wiedzę z dziedziny nauk ścisłych – i to po angielsku!

Sukces edukacyjny Kitchen Science zapoczątkował kolejną twórczą zmianę – powstanie wydawnictwa LINGO-STAR®, które od 2008 roku publikuje kolejne pozycje np. uwielbiany przez dzieci kurs Mały Edison (najpiękniejsze doświadczenia po polsku dla dzieci) czy następca Kitchen Science, kurs do nauki języka angielskiego dla klas starszych Human Body (badamy na nim działanie wątroby, przyglądamy się obrazowi krwi osoby z anemią i tworzymy model płuc – po angielsku).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku jeszcze w 2007 roku zaczęliśmy dzielić się naszym modelem edukacyjnym z innymi – i tworzyć placówki współpracujące, zewnętrzne filie LINGO-STAR®, w tej chwili istniejące i pracujące w oparciu o nasze programy już w kilku województwach w Polsce. Od roku 2012 poszerzyliśmy ofertę o kursy dla młodzieży gimnazjalnej oraz licealnej oraz kursy dla osób dorosłych.

Jednym z przełomowych momentów w rozwoju firmy było włączenie do oferty edukacyjnej LINGO-STAR® zajęć Robotricks – niezwykle popularnych, autorskich zajęć wpisujących się w nasz pakiet kursów związanych z naukami ścisłymi. Robotricks jest bodajże najbardziej wielowymiarowym kursem, jaki w tej chwili proponujemy naszym uczniom: to nauka konstruowania, podstaw automatyki, mechaniki, programowania, wreszcie – pracy w grupie i organizacji oraz, co być może najważniejsze, twórczego poszukiwania niestandardowych rozwiązań.

Nasze osiągnięcia są dla nas źródłem dumy i radości. Czerpiemy ogromną satysfakcję widząc efekty naszej pracy – rozwój naszych uczniów. Nie byłoby to jednak możliwe bez naszego zespołu – ludzi skupionych wokół LINGO-STAR®. Ich pasja i zaangażowanie, wiedza i twórcze podejście do pracy pozwoliło nam stać się firmą wyjątkową, oferującą niezwykłe rzeczy uczącym się u nas dzieciom. Bardzo im za to dziękujemy!

Na koniec dwa słowa o rodzicach naszych uczniów: to wyjątkowe osoby. Wiemy, że bycie rodzicem dzisiejszych czasach nie należy do zadań łatwych. Nigdy zresztą takie nie było. Z tym większym podziwem patrzymy na Państwa działania, na to jak bardzo pomagają Państwo dzieciom i wspierają je. Jest i było to dla nas zawsze źródło ogromnej inspiracji – dziękujemy!

JAK UCZYMY ?

Misją Lingo-Star® jest nie tylko skuteczna i przyjemna nauka języków – to tylko część naszej działalności. Naszą misją
jest rozwój dzieci i młodzieży, do którego prowadzi
efektywna, bazująca na najnowocześniejszych metodach,
komfortowa nauka języków obcych oraz udział dzieci
w autorskich kursach edukacyjnych, gdzie uczą się one obserwować świat, zadawać pytania, logicznie myśleć
i twórczo poszukiwać rozwiązań.

ZAPISZ SIĘ

NA ZAJĘCIA

W Lingo-Star znajdziesz zajęcia językowe, kursy i warsztaty, które uzupełniają się wzajemnie
i razem przekazują potężną dawkę wiedzy
w połączeniu z zabawą i integracją.

Serdecznie zapraszamy