KURSY

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 • preschool – dzieci 3-5 lat
 • primary – klasy 1-7
 • teens: egzamin ósmoklasisty, maturalny
 • egzaminy YLE, PET, FCE, CAE, CPEn

DLACZEGO MY

 

W Lingo-Star znajdziesz zajęcia / warsztaty, które wzajemnie się uzupełniają i razem przekazują potężną dawkę wiedzy w połączeniu z zabawą i integracją z rówieśnikami.

Na każdym etapie nauki kładziemy nacisk, aby uczniowi została poświęcona należyta uwaga i aby rozbudzić w każdym z uczniów potencjał, który ma w sobie.

Ciekawe programy nauki, które nawiązują dialog ze współczesnym światem to kierunek w którym inwestujemy naszą uwagę.

Język angielski przekazujemy w bogaty i atrakcyjny sposób poprzez naukę ze słownikiem lub uczymy angielskiego przez pracę z robotami (robotricks). Długoletnie doświadczenie oraz starania, aby na każdym etapie rzetelnie wykonywać swoją pracę przekonują o tym, że poważnie traktujemy swoją misję. Obejrzyj nagranie z naszego webinaru i sprawdź jakie mamy metody, czym się wyróżniamy i dlaczego warto do nas dołączyć.

KURSY JĘZYKOWE 

Kursy dla przedszkolaków

 • STARKY  – licencjonowany program j. angielskiego
 • MAŁY EDISON
 • DINO ŚWIAT
 • RICKS KONSTRUKTOR
 • ROBOTRICKS JUNIOR14lat.

Kursy dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych

 • KURSY JĘZYKOWE
 • ROBOTRICKS z angielskim
 • NAUKA PROGRAMOWANIA W ŚWIECIE MINECRAFT

  Uczniowie szkół podstawowych mogą uczyć się w naszej szkole w zależności od danego oddziału języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Największą popularnością cieszą się kursy języka angielskiego do których została przez naszą szkołę opracowana starannie metodyka wzbogacona przez autorskie programy stworzone z myślą o uczniach w wieku 6-14lat.

  Ścieżka nauki na kursach języka angielskiego w Lingo-Star®:

   Wiek Kurs Czas trwania lekcji Egzaminy Cambridge Kurs autorski Lingo-Star®
   3-4 lata STARKY 1 40 min w całości
   5-6 lat STARKY 2 50 min w całości

   1 klasa szkoła podstawowa

   2 klasa szkoła podstawowa

   3 klasa szkoła podstawowa

   LINGO-STARTERS

   60 min

   60 min

   60 min

   +

   +

   Kitchen Science® co 6 zajęć
   4 klasa szkoła podstawowa LINGO-MOVERS 70 min + Human Body co 6 zajęć
   5 klasa szkoła podstawowa LINGO-FLYERS 70 min + En Culture co 6 zajęć
   6 klasa szkoła podstawowa LINGO-KET 70 min + film, teatr, kuchnia – praca projektowa
   7-8 klasa szkoła podstawowa LINGO-PET/EGZ.8-KLASISTY 70 min + film, teatr, kuchnia – praca projektowa
   3 klasa gimnazjum LINGO-FCE 90 min +
   szkoła średnia LINGO-CAE 90 min +

    Liczebność grup: standardowe grupy liczą od 6 – 10 osób. Jako jedna z nielicznych szkół oferujemy na życzenie rodziców mniejsze grupy: max 2-, 3-, 4- lub 5-cio osobowe. Szczegółowe ceny dla poszczególnych grup znajdziecie Państwo w zakładce Oddziały wybierając interesującą Państwa filię.

    W szkole podstawowej gros kursów opartych jest o materiały renomowanego brytyjskiego wydawnictwa Oxford University Press, dodatkowo połączonych z elementami (doświadczenia po angielsku) autorskich kursów Lingo-Star® Kitchen Science® w kl 0-3, Human Body w kl 4-tej i EN-Culture w kl 5-tej.

    Rok szkolny obejmuje 66 zajęcia. Kursy rozpoczynają się we wrześniu i trwają do końca czerwca. W wakacje nasi uczniowie mogą kontynuować naukę w czasie obozu językowego organizowanego przez Lingo-Star.

    Uczniowie z kl 0-6 mogą też brać udział w zajęciach robotycznych, plastycznych a uczniowie z kl 0-3 w zajęciach fizyczno-chemicznych Mały Edison lub Dino Świat. Opisy tych kursów znajdziecie Państwo poniżej.

    Kursy dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej

     

    Gimnazjalistom i uczniom liceum, w zależności od specyficznych potrzeb tych grup oraz ich poziomu, Lingo-Star® proponuje najlepsze, sprawdzone kursy wydawnictw brytyjskich dostosowane dodatkowo do stylu uczenia się młodzieży (YouTube, testy i ćwiczenia on-line).

    To grupa, która wymaga perfekcyjne dobranej metodyki, zespół Lingo-Star® nieodmiennie podejmuje to wyzwanie z ogromną satysfakcją i znakomitymi efektami.

    Na kursach przygotowujących do egzaminów (egzamin kończący gimnazjum, matura) szczególny nacisk położony jest na optymalne przygotowanie do ich zdania.

    Praca z tymi grupami wykorzystuje także popularne, świetnie funkcjonujące i lubiane przez młodzież narzędzie, jakim jest praca projektowa.

    Młodzież gimnazjalna i licealna w ofercie Lingo-Star znajdzie kursy: języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

    Rok szkolny obejmuje 66 zajęć. Zajęcia trwają 90 min i odbywają się 2 x tydz. Kursy rozpoczynają się we wrześniu i trwają do końca czerwca.

    Interdyscyplinarny kurs j. angielskiego – połączenie kursu standardowego z eksperymentami fizyczno-chemicznymi. Od kilku lat kurs cieszący się niesłabnącym powodzeniem i przynoszącym świetne wyniki.

    W czasie kursu wykorzystywane są przedmioty i substancje na co dzień używane w każdej kuchni np.: sól kuchenna, sok z czerwonej kapusty, kostki cukru, mydło i bańki mydlane czy oleje roślinne. Metoda pozwala na skuteczne i szybkie przyswajanie materiału językowego i – znakomitą zabawę

    WYBRANE KURSY JĘZYKOWE

    Kitchen science

    Kitchen science

    Kitchen Science jest wyjątkowym kursem. Jest to inny kurs angielskiego niż większość standardowych kursów: na lekcjach z eksperymentami słowa i znaczenia, których uczymy można dotknąć, powąchać, zobaczyć …

    czytaj dalej
    Starky

    Starky

    Starky – angielski dla dzieci w wieku 3 – 6 lat Kurs języka angielskiego, podczas którego przybliżamy dzieciom wiedzę o świecie, używamy realnych rekwizytów i pobudzamy wyobraźnię …

    czytaj dalej
    Ricks Konstruktor

    Ricks Konstruktor

    Kurs ten podobnie jak nasz inny kurs Mały Edison jest budowaniem pomostu pomiędzy dziecięcym światem zabawy a przyszłym placem budowy na którym dzisiejsze dzieci będą zmieniać świat i kształtować go …

    czytaj dalej
    Robotricks

    Robotricks

    ROBOTRICKS to wyjątkowy, supernowoczesny kurs o profilu technicznym połączonym z nauką słownictwa angielskiego. Jest to jeden z naszych najciekawszych i najbardziej wszechstronnie rozwijających kursów …

    czytaj dalej
    Minecraft w języku angielskim

    Minecraft w języku angielskim

    Budowanie własnych światów w otoczeniu Minecraft, kreatywność bez limitu, wsparcie dla nauki angielskiego zatopione w zabawie. Programowanie to nie samo pisanie liniii skryptu programu, programowanie zaczyna się …

    czytaj dalej
    Human body

    Human body

    Human body to kolejny, po Kitchen science, autorski kurs językowy lingo-star przeznaczony dla starszych dzieci, od 3-4 klasy szkoły podstawowej prowadzony w wymiarze zajęć 2 x tydzień …

    czytaj dalej

    ZAPISZ SIĘ

    NA ZAJĘCIA

    W Lingo-Star znajdziesz zajęcia językowe, kursy i warsztaty, które uzupełniają się wzajemnie
    i razem przekazują potężną dawkę wiedzy
    w połączeniu z zabawą i integracją.

    Serdecznie zapraszamy