Pracuj z nami

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO DO NASZYCH FILII W:

  • WARSZAWIE URSUS
  • OŻAROWIE MAZOWIECKIM
  • PRUSZKOWIE/NOWEJ WSI
  • RAWIE MAZ.

Jesteśmy firmą edukacyjną z dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Podstawą naszej pracy jest nauka języków obcych w inspirującej i motywującej atmosferze. Lubimy uczyć i czerpiemy radość ze swojej pracy. Wiemy, że fajny zespół jest podstawą dobrej szkoły:-). Jeśli chcesz do nas dołączyć, to z niecierpliwością czekamy na kontakt!

Jakiej osoby szukamy?:

– ciepłej, kreatywnej, samodzielnej i pozytywnie nastawionej
– pracowitej, sumiennej i odpowiedzialnej
– lubiącej pracę z dziećmi
– lubiącej j. angielski i umiejącej się nim świetnie posługiwać
– mającej doświadczenie w uczeniu dzieci

Co oferujemy?:

– pracę w atmosferze rozwoju i wsparcia
– dostęp do dziennika elektronicznego, wsparcia metodyków, system premiowy, opracowane materiały (uwaga, nie wierzymy w to, żeby każda lekcja była opisana szczegółowym scenariuszem, którego lektor musi się trzymać. Zamiast tego mówimy co jest dla nas ważne, rysujemy ramy lekcji, a lektor pracuje tak, jak czuje najlepiej. Ogromnie cenimy waszą kreatywność!)
– jeśli będziesz chciał rozwijać się w innych kierunkach niż lektorski, to możesz: kierować jedną z naszych filii, tworzyć z nami materiały dydaktyczne lub rozwijać się jako metodyk szkoły;
– organizujemy szkolenia metodyczne/językowe/pedagogiczne w trakcie trwania roku szkolnego – zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności,
– cenimy sobie pracę długoletnią, mamy lektorów, którzy pracują u nas od ponad dekady

Jeśli myślisz, że moglibyśmy stworzyć perfect match, to bardzo prosimy o wypełnienie formularza:

https://docs.google.com/forms/d/1CGAagLH6Z6N_743GvaOm8GQl_WBdtcnE0CEK62XCke4/edit

oraz przesłanie CV na adres: lingostar@lingostar.pl z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz.922)