Konkurs „Wygraj Kieszonkowe na Obóz Lingo-Star”

WYGRYWAJ KIESZONKOWE NA OBÓZ LINGO-STAR! 

Cześć, kochani obozowicze Lingo-Star Summer Camp! 

Mamy dla was ekscytującą wiadomość! Bardzo zależy nam na fantastycznej zabawie na naszych obozach i ogromnie liczymy się z waszym zdaniem! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym macie szansę zaprezentować swoją niezwykłą kreatywność i zgarnąć kieszonkowe w wysokości 100zł do wydania na naszym obozie! Dodatkowo, atrakcje, które zostaną wyłonione w naszym konkursie jako zwycięskie zostaną przeprowadzone na Summer Camps już w tym roku!

Zadanie:

Waszym zadaniem jest wymyślenie NAJCIEKAWSZEJ i NAJBARDZIEJ EKSCYTUJĄCEJ aktywności (ćwiczenia, zabawy, atrakcji, zadania), jaką moglibyśmy przeprowadzić na naszym obozie Lingo-Star Summer Camp. Możecie dać upust swojej wyobraźni i wprowadzić nas w świat swoich niesamowitych pomysłów! Następnie nasze Jury w składzie: Magda Zawadzka (Dyrektor Lingo-Star, kierownik turnusu I), Marcin Janikowski (nauczyciel, kierownik turnusu II), Anna Grzejszczyk (Metodyk, kierownik turnusu III) wyborze trzy najwspanialsze pomysły. Każda z wygranych osób otrzyma 100 zł kieszonkowego na nasz wyjazd!
Ale uwaga! To jeszcze nie koniec!
Będzie można zgarnąć również nagrodę-wyróżnienie w postaci kultowej czerwonej koszulki Summer Camp Staff, którą noszą nasi wychowawcy.
Wyróżnienie przyzna członkini jury, założycielka Lingo-Star, Natalia Witek.

Jak wziąć udział? To proste! Oto zasady konkursu:

1️⃣ Polub naszą stronę LINGO-STAR, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś.
2️⃣ W komentarzu pod tym postem podziel się swoim oryginalnym pomysłem na niezapomnianą aktywność obozową. Opisz ją w kilku zdaniach lub nagraj krótki filmik opisujący Twój pomysł. Spróbuj wzbudzić w naszej wyobraźni magię i przygody!
3️⃣ Oznacz dwie osoby, które również chciałyby wziąć udział w konkursie. Im więcej osób, tym większa zabawa!

Czas na zgłoszenia mamy do 10.06.2023r., do godziny 23:59. Po tym czasie już nie będziemy przyjmować zgłoszeń, więc spieszcie się!

Z niecierpliwością czekamy na wasze kreatywne pomysły! Wybierzcie się w podróż marzeń i podzielcie się swoją wyobraźnią z nami. Życzymy powodzenia dla wszystkich uczestników konkursu! ✨

#LingoStarSummerCamp #KonkursKreatywności #OdkrywamyPrzygody #WygrajFantastyczneNagrody

REGULAMIN KONKURSU „Najciekawsza Aktywność na Lingo-Star Summer Camp”

1. Organizatorem konkursu jest Lingo-Star Summer Camp, z siedzibą w Ożarowie Maz., ul. Korfantego 1, NIP 118 210 27 86,, zwany dalej „Organizatorem”.
2. Konkurs trwa od dnia 29.05.2023 roku do dnia 10.06.2023 roku do godziny 23:59.
3. Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczestników, którzy spełniają następujące warunki:
a) Zgłoszenie jest dokonane za zgodą i pod nadzorem rodzica lub prawnego opiekuna.
b) Mają ważne konto na platformie społecznościowej Facebook.
c) Polubili stronę LINGO-STAR na Facebooku.
4. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi:
a) Napisać oryginalny komentarz pod postem konkursowym na stronie LINGO-STAR opisujący pomysł na najbardziej ciekawą aktywność do przeprowadzenia na obozie.
b) Oznaczyć dwie osoby, które również chciałyby wziąć udział w konkursie.
c) Uczestnicy mają prawo zgłaszać tylko jeden pomysł na aktywność.
d) Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez uczestników, które naruszają prawa autorskie lub dobre obyczaje.
e) Ocena pomysłów odbywać się będzie na podstawie kreatywności, oryginalności i zgodności z tematem konkursu. Decyzje jury są ostateczne i nie podlegają dyskusji.
f) Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie LINGO-STAR w terminie do 12.06.2023r. Zostaną również poinformowani przez wiadomość prywatną na platformie Facebook.
5. Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom w formie:
a) Trzy równorzędne pierwsze miejsca – główna nagroda – 100 zł kieszonkowego do wydania w trakcie obozu Lingo-Star Summer Camp. Nagroda zostanie przekazana w gotówce przez kierownika kolonii w trakcie trwania obozu. Sporządzony zostanie protokół przekazania nagrody. Opiekun uczestnika wyraża zgodę na przekazanie nagrody w powyższy sposób akceptując regulamin.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do używania pomysłów uczestników w celach promocyjnych i reklamowych, bez żadnych roszczeń finansowych ze strony uczestników.
7. Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
8. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani administrowany przez platformę Facebook.
9. Wszelkie pytania dotyczące konkursu można kierować poprzez prywatną wiadomość na stronie Lingo-Star lub poprzez lingostar@lingostar.pl.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie i życzymy powodzenia!

ZAPISZ SIĘ

NA ZAJĘCIA

W Lingo-Star znajdziesz zajęcia językowe, kursy i warsztaty, które uzupełniają się wzajemnie
i razem przekazują potężną dawkę wiedzy
w połączeniu z zabawą i integracją.

Serdecznie zapraszamy